Veoautojuht

ÕppeliikÕppevormEeldus alustamiseksÕppeaeg
ÕppeliikKutseõpeÕppevormSessioonõpeEeldus alustamiseksPõhiharidusÕppeaeg0.5 aastat

NB! Dokumentide vastuvõtt 2020. a õppegruppi on avatud kuni 6. jaanuarini 2020

Õppe eesmärgiks on võimaldada õppijal omandada teadmised, oskused ja hoiakud töötamiseks transporditeenuste valdkonnas veoautojuhina ning luua eeldused õpingute jätkamiseks ja elukestvaks õppeks.
Õpe toimub mittestatsionaarselt kord kuus 3-4-päevaste sessioonidena, lisandub praktika transpordiettevõttes ja sõiduõpe 20 tundi kokkuleppelistel aegadel.

NB! Õppija vanus peab õpingute alustamisel olema vähemalt 21 aastat.

Lõpetamisel saad:

• lõputunnistuse kutseõppe läbimise kohta
  • eksamite edukal sooritamisel Maanteeametis C-kategooria juhitunnistuse koos märkega veoautojuhi ametikoolituse läbimise kohta (kood 95), mis tagab võimaluse asuda tööle veoautojuhina lepingu alusel või ettevõtjana.

Õppetöö algab veebruari esimesel nädalal 2020. Avaldusi õppima asumiseks saab esitada sisseastumise infosüsteemis www.sais.ee
NB! Ettevõtte soovituskiri annab kandidaadile vastuvõtul lisapunkte.

Paberkandjal avaldusi võetakse kooli kantseleis vastu tööpäevadel kell 10-13 või tavapostiga aadressil Hiiumaa Ametikool, 92302 Suuremõisa, Hiiumaa vald.

Kooli astumiseks esita:

• põhiharidust tõendav dokument
  • isikut tõendav dokument
  • B kategooria juhiload, sh peab olema läbitud lõppastmekoolitus
  • II grupi mootorsõidukijuhi tervisetõend
  • foto õpilaspileti jaoks

Tutvu õppekavaga või küsi lisa veoautojuhtide  juhtõpetajalt: Raivo Avango, raivo@hak.edu.ee