Majutus

Hiiumaa Ametikooli õppijate ning külaliste käsutuses on kõigi mugavustega 2013. aastal renoveeritud õpilaskodu aadressil Uus 2, Suuremõisa küla. Suuremõisa loss, Pühalepa kirik, kauplus ning bussipeatus jäävad jalutustee kaugusele.

Õpilaskodus on võimalik ööbida nii kahe- kui ühekohalistes tubades, lisaks tavatubadele on eraldi võimalused liikumisraskustega õpilastele. Toad asuvad ühes korteris, täisvarustuses köök ning WC ja duširuum on kahe toa ühiskasutuses. Lisaks on kaks tuba omaette miniköögi ja WC-ga. Keldrikorrusel asuvad avarad ruumid vaba aja veetmiseks, seminaride või koosolekute läbiviimiseks. Hoones on tasuta WIFI võrk. Õpilaskodu keldrikorrusel asub saun, on võimalik kasutada pesumasinat ja -kuivatit. Sauna ja pesumasina kasutamise eest tuleb eraldi tasuda.

Info ja broneerimine:
Juhataja Halje Palli tel 58 856 250 E-R kl 8.00-10.00 ja 16.00-20.00