Õpe

Raamatukogu

Hiiumaa Ametikooli raamatukogu pakub erialase kirjanduse valikuga tuge kõikidele meie õppekavarühmadele - valikus on aiandust, metsandust, logistikat (sh merendust), ehitust ja restaureerimist, majandust käsitlevat kirjandust, lisaks kõik vajalik keskharidust omandavatele õppuritele.

Raamatukogu leiad Suuremõisa lossi I korrusel, suundudes peauksest vasakule läbi muuseumitoa ning Sinise salongi.
Raamatukogu on avatud E - R 12 - 16

E-post: raamatukogu@hak.edu.ee Telefon: +372 51984080

Raamatukogu juhataja Piret Nittimi kaudu on kaugemalt tulijatel kindlasti võimalik varakult teavikuid broneerida ja olemasoleva kirjanduse kohta lisainfot uurida.

Lugemissaalis on peale erialase kirjanduse ja teatmeteoste võimalik tutvuda järgmiste perioodiliste väljaannetega:
Ajalehed - Hiiu Leht, Maaleht, Õpetajate Leht, Pühalepa valla teataja
Ajakirjad - Eesti Loodus, Looduse Sõber, Horisont, Maakodu, Navigaator, Tutulus, Ehitaja, EhitusEST, Keskkonnatehnika, Inseneeria, Kaitse kodu

Raamatukogu kasutamise eeskirjaga saab tutvuda siin.

Raamatukogu on avatud E - R 12 - 16

E-post: raamatukogu@hak.edu.ee Telefon: +372 51984080

Ajalehed - Hiiu Leht, Maaleht, Õpetajate Leht, Pühalepa valla teataja

Raamatukogu kasutamise eeskirjaga saab tutvuda siin.