Plastitöötluse seadistaja

ÕppeliikÕppevormEeldus alustamiseksÕppeaeg
ÕppeliikKutseõpeÕppevormSessioonõpe, töökohapõhineEeldus alustamiseksPõhiharidusÕppeaeg9 kuud

4. taseme plastitöötluse seadistaja töö eesmärk on tagada kvaliteetsete plastist komponentide ja toodete efektiivne valmistamine.

Töö sisu on plastitöötlemise tööstusseadmete ja -masinate (sh robotite) käitamine ja jälgimine, tootevahetused, abiseadmete ettevalmistus ning toodangu vastavuse kontroll ja mittevastavuste korral lahenduste leidmine. Ettevõtte tootmisprotsessidest tulenevalt töötab plastitöötluse seadistaja survevalu, ekstrusiooni ja puhumise, rotatsioonvormimise või termovormimise seadmetega.

Õppima asumise eelduseks on töötamine plastitööstuses. Õpe toimub kord kuus 3-päevaste sessioonidena ja e-õppe teel, lisandub erialapraktika juba olemasolevas töökohas.

Õpe lõppeb plastitöötluse seadistaja kutseeksamiga.

Eriala õpilastele kehtivad ettenähtud õppetoetused ja sõidukompensatsioon. Tunde annavad oma ala spetsialistid.

Õppetöö toimub Tallinna Tehnikakõrgkoolis (Pärnu mnt 62, Tallinn).

Plastitöötlemise seadistajaks õppides on võimalik saada tasemeõppes osalemise toetust. Rohkem infot leiab Eesti Töötukassa kodulehelt.

Tutvu õppekavaga ja küsi lisa töökohapõhise õppe koordinaatorilt: Maarika Leis-Aste, maarika@hak.edu.ee

Esita avaldus ja dokumendid sisseastumise infosüsteemis www.sais.ee kuni 13.08.2018.

Kui soovid esitada dokumendid koolis kohapeal, saad seda teha 2.-13. augustini tööpäeviti kl 10.00-14.00.

Kooli astumiseks võta kaasa:
    põhiharidust tõendav dokument,
    isikut tõendav dokument.