Florist, tase 4

ÕppeliikÕppevormEeldus alustamiseksÕppeaeg
ÕppeliikKutseõpeÕppevormSessioonõpeEeldus alustamiseksPõhiharidusÕppeaeg2 aastat

4. taseme florist valmistab lilleseadeid, hooldab ja müüb lilli ja lilleseadeid, stiliseerib ja loob üritusteks ja tähtpäevadeks ruumilahendusi.

Floristi töö eeldab huvi taimede vastu, loomingulisust ja soovi suhelda inimestega. Ootame õppima ja ennast täiendama ka juba lilleseade valdkonnas tegutsejaid.

Õpe toimub kord kuus 3-5-päevaste sessioonidena ja e-õppe teel, lisandub erialapraktika. Õpe lõppeb floristi 4. taseme kutseeksamiga.

Eriala õpilastele kehtivad ettenähtud õppetoetused ja sõidukompensatsioon. Koolil on mugav ja soodsa hinnaga õpilaskodu, tunde annavad oma ala praktikud. Õpe toimub Suuremõisa lossis, kooli käsutuses on suur iluaed ning ajalooline Inglise stiilis mõisapark.

Esita avaldus ja dokumendid sisseastumise infosüsteemis www.sais.ee  kuni 13. augustini 2018.

Kui soovid esitada dokumendid koolis kohapeal, saad seda teha 1.-21. juunini ja 2.-13. augustini tööpäeviti kl 10.00-14.00.

Kooli astumiseks võta kaasa:
    põhiharidust tõendav dokument,
    isikut tõendav dokument.
    2 fotot.

Tutvu õppekavaga või küsi lisa floristide juhtõpetajalt: Hebe-Kai Kann, hebekai@hak.edu.ee, +372 56873757, tööpäevadel kl 9-16