Raamatupidamise ja maksunduse algõpe koos raamatupidamistarkvara Smart Accounts rakendamisega

Koolituse aeg ja maht: E-K 15.-17., 22.-24.11. + 3 koolituspäeva 2021 /  80 ak tundi

Koolituse toimumiskoht: Hiiumaa ametikooli arvutiklass, Suuremõisa loss

Koolitajad: Anneli Valk

Koolituse hind: TASUTA

Registreerun koolitusele

Hinnatud raamatupidamise algkursus alustab ka sel sügisel!

Koolitaja Anneli Valk teeb kõigile raamatupidamishuvilistele selgeks nii kahekordse kirjendamise alused, maksudeklaratsioonid kui veebipõhise programmi SmartAccounts.

Täpsema teemade jaotuse leiad koolituse ÕPPEKAVAS

Koolituse maht on 80 tundi, millele lisandub iseseisev töö ning tööde esitamine e-õppe keskkonnas Moodle. Isikliku arvuti kasutamine koolis ei ole kohustuslik kuid osutub vajalikuks kui kursus peaks piirangute tõttu veebikeskkonda suunduma.
NB! Vajalikud on algteadmised tabeltöötlusest (MS Excel, Google Sheets vm).

Kaugemalt tulijatele pakume soodsat öömaja Hiiumaa ametikooli õpilaskodus.

Alates 25. oktoobrist saab täiendusõppes osaleda vaid vaktsineerimispassi või COVID-19 läbipõdemise tõendi esitamisel.

Vastavalt vajadusele saame koolituse suunata hübriidõppesse või täielikult veebipõhiseks juhendatud kursuseks.

Koolitust rahastatakse ESFi toetatava tegevuse "Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine" vahenditest. Tasuta koolitustel ei saa osaleda riiklikul õppekohal tasemeõppes osalejad ega kohaliku omavalitsuse töötajad. Kõrgharidusega registreerujad lisatakse õppegruppi vabade kohtade olemasolul.

Lisainfo telefonil 56907746 või aadressil koolitused@hak.edu.ee

Hinnatud raamatupidamise algkursus alustab ka sel sügisel!

Täpsema teemade jaotuse leiad koolituse ÕPPEKAVAS

NB! Vajalikud on algteadmised tabeltöötlusest (MS Excel, Google Sheets vm).

Kaugemalt tulijatele pakume soodsat öömaja Hiiumaa ametikooli õpilaskodus.

Lisainfo telefonil 56907746 või aadressil koolitused@hak.edu.ee