Arvutiõpe algajatele

Koolituse aeg ja maht:                                                                          T ja N kell 16-20 alates 05.01.2023 / 40 ak tundi

Koolituse toimumiskoht:                                                      Hiiumaa Gümnaasium, Kärdla, Hiiumaa

Koolitajad: Külli Jesmin ja Regina Saar

Koolituse hind: TASUTA

Registreerun koolitusele

Arvuti algõppe kursusele on oodatud igas vanuses huvilised, kes vajavad abistavat sammu arvuti aktiivsemaks kasutamiseks igapäevaelu  toimingutes - töö või õppimisega seotud ülesanded, riiklikud e-keskkonnad, kirjalik suhtlus ametkondadega, haridusasutustega jne.

Koolitusel tutvutakse lähemalt Windowsi keskkonna, failihalduse põhimõtetega, interneti ja e-posti kasutamise sh internetiturvalisuse põhimõtetega, Google pilveteenuste võimalustega sh kontode seadistamisega erinevates seadmetes ja andmete varundamise võimalusega.

Igapäevaelus vältimatu ID kaardi rakendamine ja erinevates e-keskkondades (pangad, digilugu, töötukassa, transpordiamet, eesti.ee jpt) toimetulek on samuti koolituse üheks fookuseks.

Täpsema teemade jaotuse leiad koolituse ÕPPEKAVAS.

Tunnid toimuvad aadressil Uus tn 4, Kärdla, Hiiumaa Gümnaasiumi II korrusel klassis 210.

Koolituspäevade ajakava:

Koolitus toimub teisipäeva ja neljapäeva õhtuti kell 16-20, 5 ak tundi korraga. Kursus alustab N, 5. jaanuaril. Kokku toimub 8 koolituspäeva.

Koolitajad Külli Jesmin ja Regina Saar  on kogenud haridustehnoloogid, kel mitmekülgne täiskasvanute koolitamise kogemus nii Hiiumaa ametikoolis kui Hiiumaa Gümnaasiumi mittestatsionaarse õppe osakonnas (täiskasvanute gümnaasiumis).

Registreerun koolitusele

Koolitust rahastatakse Euroopa Sotsiaalfondi tegevuse "Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine" vahenditest.

Tasuta koolitustel ei saa osaleda riiklikul õppekohal tasemeõppes osalejad ega kohaliku omavalitsuse töötajad. Kõrgharidusega registreerujad lisatakse õppegruppi vabade kohtade olemasolul.

Lisainfo telefonil 56907746 või aadressil koolitused@hak.edu.ee

Täpsema teemade jaotuse leiad koolituse ÕPPEKAVAS.

Koolituspäevade ajakava:

Lisainfo telefonil 56907746 või aadressil koolitused@hak.edu.ee