Tule õpi veoauto- või bussijuhiks Hiiumaa ametikoolis! 16. oktoober kadi

Avatud on vastuvõtt veoauto- ja bussijuhi erialadele. Esita dokumendid www.sais.ee kuni 10. jaanuarini 2024.

Õppetöö mõlemal erialal algab veebruaris 2024 kord kuus kolme-neljapäevaste sessioonidena. Saad õppida ajaloolises õpikeskkonnas – barokses Suuremõisa lossis. Lisaks sõidutunnid mandril ja ettevõttepraktika üle Eesti. Õpingute alustamisel pead olema vähemalt 21-aastane, kui soovid veoautojuhiks, ja vähemalt 24-aastane, kui soovid bussijuhiks.

Mõlemal erialal saad kutse ja juhiload kuue kuuga! Ja pärast lõpetamist on suur tõenäosus ka erialane töö leida, eriti bussijuhina. Äsja lõpetanuna on sul võimalus kandideerida Erasmus+ õpirändele ehk omandada erialaseid kogemusi välisriigis.

Lisaks praktilisele erialale pakume sulle majutust hubases õpilaskodus, toredat seltskonda ja seiklusi kaunil Hiiumaal.

Tutvu bussijuhi ja veoautojuhi õppekavadega. Ootame nii mehi kui naisi!

Tutvu bussijuhi ja veoautojuhi õppekavadega. Ootame nii mehi kui naisi!