Tere tulemast uutele õppijatele! 12. september signe

Inimene õpib kogu elu. Õpib ja areneb. Õpiks ja areneks ka ilma koolita. Koolid asutatakse selleks, et õppimine oleks kergem ja kiirem.

Hiiumaa ametikool koos teiste koolidega Eestimaal soovib seda missiooni täita nii hästi kui võimalik. Meie kogenud õpetajad, eriline õpikeskkond ja kaunis Hiiumaa loodus aitavad sellele kaasa, et igaüks, kes meile õppima tuleb, saab seda parimal viisil teha. Kooli näo kujundavad eelkõige õppijad. Heas koolis on head õppijad. Sina oled üks neist. Meie oleme sellega väga rahul! Tere tulemast!

Selle väärikas keskkonnas toimetava kooli direktorina soovin Sulle, et meie poolt pakutav aitaks Sul saavutada eesmärke, mida oled endale seadnud meile õppima tulles.

Meie oleme selleks valmis!

Ivo Eesmaa

Suuremõisas 2018

Meie oleme selleks valmis!

Ivo Eesmaa

Suuremõisas 2018