Vastuvõtt 2020/2021. õppeaastaks on avatud kuni 16.08.2020! 15. mai signe

Esita dokumendid kuni 16. augustini www.sais.ee või hiiumaa.ametikool [at] hak.edu.ee
Too oma ellu muutus ja tule õppima Hiiumaa Ametikooli!

Tahad rajada aedu ja haljasalasid? Unistad lilleilust ja eriliste hetkede kujundamisest? Igatsed ise toitu kasvatada ja rohelist kogukonda luua?
Soovid osata maja ehitada või hoopis äratada ellu ja arendada mõnd väikesadamat? Vajad oma töös bussi või veoauto juhtimise oskuseid?

Kui oled millestki sellisest unistanud, siis on aeg mõtted teoks teha. Tule õpi imelises Suuremõisa lossis!

Kõikidel erialadel sessioonõpe, õppetoetused, ööbimine mugavas ja soodsas õpilaskodus, välispraktika kolmest nädalast kolme kuuni Euroopas!

Vaata erialasid ja vastuvõtu infot siit.

Vaata erialasid ja vastuvõtu infot siit.