Õppetöö korraldus kuni 25. aprillini 2021 UUENDATUD! 01. aprill signe

Vabariigi Valitsus otsustas pikendada piiranguid koroonaviiruse leviku tõkestamiseks kuni 25. aprillini. Palume õppijatel tähelepanelikult jälgida tunniplaani, küsimuste korral palume pöörduda juhtõpetajate või õppekorraldaja poole.

• Kontaktõppena viime läbi ainult praktilist õpet, juhtõpetajad otsustavad, mis tunnid saavad toimuda distantsõppel ja mis toimub koolis praktiliste töödena kontaktõppes.

• Peame kinni 2+ 2 reeglist nii kooli siseruumides kui välialal.

• Koolimajas ja praktilise õppe ruumides on kohustuslik kanda maski, koolis on olemas maskid ja desinfitseerimisvahendid, palun kasutage neid.

• Õpilaskodus paigutame õppijad eraldi tubadesse. Maski kandmine õpilaskodu üldkasutatavates ruumides on kohustuslik.

• Õpilaskodus ööbimissoovist palume  ette teatada hiljemalt ööpäev enne saabumist.

• Info ja kohtade broneerimine: E-R kl 8.00-10.00 ja 16.00-20.00 58 856 250, opilaskodu@hak.edu.ee

NB! Vabariigi Valitsuse korraldusega saab tutvuda siin.

• Peame kinni 2+ 2 reeglist nii kooli siseruumides kui välialal.

NB! Vabariigi Valitsuse korraldusega saab tutvuda siin.