Hiiumaa ametikool on õppetööks suletud kuni 12. aprillini 13. märts jane

Alates esmaspäevast, 16. märtsist viidi Eesti haridusasutused, välja arvatud lasteaiad distantsõppele. Distantsõpe jätkub vähemalt 12. aprillini, ent suure tõenäosusega aprilli lõpuni. Olukorda hinnatakse iga kahe nädala möödumisel.

Õppijatele saadavad täpsema info õppetöö ja sesside toimumise kohta e- õppes juhtõpetajad.

Juhtõpetajad ja kooli personal töötavad kodukontorites ja on kättesaadavad telefoni ja meili teel.

Kõik avalikud täienduskoolitused ja kultuurisündmused on edasi lükatud või tühistatud 1. maini 2020.
Suletud on Suuremõisa loss, õpilaskodu ja jõusaalis trenne ei toimu.

Haridus- ja Teadusministeerium annab regulaarselt täpsustavat infot, millega saab tutvuda siin.

Teate koostasid:

Pille Kaups
õppekorraldaja
tel. 469 3183 / mob. 534 61461

Jane Üksik
täiendusõppe juht
mob. 5690 7746

Suletud on Suuremõisa loss, õpilaskodu ja jõusaalis trenne ei toimu.

Teate koostasid:

Pille Kaups