Tule ja saa inspiratsiooni aianduse ja restaureerimise loengutelt! 14. jaanuar signe

Ootame huvilisi avatud loengutele Suuremõisa lossi.

31. jaanuar 2019 kl 18.00 Eva Luigas. Kaunis tarbeaed ja põnevad püsililled. Osta saab Eva autogrammiga raamatuid "Tarbeaia teejuht. Kasulikke nippe ja nõuandeid".
Aiandusguru Eva Luigas on pikka aega olnud ajakirja Aed peatoimetaja, aianduse alaste artiklite autor ja rohkete aianduslike telesaadete staar.

28. veebruar 2019 kl 18.00 Kristel Vilbaste ja Ain Raal.Eesti ravimtaimed. NB! Toimub ka kunstnik Helje Eelma raamatut illustreerivate ravimtaimemaalide näituse avamine kunstniku osavõtul.
Osta saab autorite autogrammidega raamatut "Eesti ravimtaimed" ja ka Helje Eelma taimemaale.
Kristel Vilbaste on loodusajakirjanik ja mitmete loodusraamatute autor, Ain Raal on Tartu Ülikooli õppejõud, ravimtaimede uurija ja publitsist.

28. märts 2019 kl 18.00 Kristiina Hellström. Maastikulabor.Osta saab Kristiina autogrammiga raamatut "Minu Hiiumaa aed".
Kristiina Hellström on maastikuarhitekt ja aiakujundaja, sealhulgas Suuremõisa lossiaia projekti ja pargiansambli rekonstrueerimisprojekti autor.

22. mai kl 18.00 Riin Alatalu. Muinsuskaitse - kas vedur või pidur? Kultuuripärandi väärtustamisest Eestis ja mujal räägib Riin Alatalu - ICOMOS rahvusvahelise juhatuse liige, EKA õppejõud ja Hiiumaa Ametikooli restaureerimise juhtõpetaja.

Registreeri loengutele siin.

Registreeri loengutele siin.