Aianduse õhtuloeng "Lilleniit ja kõrrelised haljastuses" 20.01 kl 18 Suuremõisa lossis 13. jaanuar signe

Hiiumaa Ametikooli aianduse õhtuloengud jätkuvad. Juba järgmisel kolmapäeval saab Suuremõisa lossis kuulata Helle Väärsi loengut "Lilleniit ja kõrrelised haljastuses".

NB! Loengule registreerumine on lõppenud ja selleks korraks on lubatud huviliste arv täitunud!

Helle Väärsi on lõpetanud Eesti Maaülikooli maastikuarhitektuuri eriala (MSc) ja avaldanud raamatud: "Kõrreliste lummuses" (2007) ja "Lilleniit ja kõrrelised minu aias" (2016).

Kuna kohtade arv on piiratud, siis palume huvilistel registreerida lingil - registreerimine on lõppenud

Loeng toimub Suuremõisa lossi teise korruse saalis. Palume osalejatel kanda maski (olemas loengusaali ukse juures) ja hoida teiste osalejatega distantsi.

Rõõmsa kohtumiseni Suuremõisas! Unistame koos suvistest lilleaasadest!

Lisainfo: 5118945, Lylian Meister

Rõõmsa kohtumiseni Suuremõisas! Unistame koos suvistest lilleaasadest!

Lisainfo: 5118945, Lylian Meister