31. augustil lõpetas Hiiumaa ametikooli 101 tublit ja motiveeritud õppijat 02. september kadi

Laupäeval, 31. augustil saatsime lendu floristid F22, linnaaednikud LA22, maastikuehitajad ME22 ja ME23, palkmajaehitajad PM22, väikesadama spetsialistid S23, bussijuhid B24 ja veoautojuhid V24. Palju õnne eduka lõpetamise puhul ja tuult tiibadesse!

Ülemine saal oli rõõmsatest tunnistuse saajatest pungil ja lähedased said kõike jälgida allkorrusel suurelt ekraanilt. Kõlasid tänukõned, soovitused, sekka ka nalja ja anekdooti. Kõike parajalt. Näha ja tunda oli, et Hiiumaa ametikoolile jääb lõpetanute südameisse tähtis koht. Meie omalt poolt võime kinnitada, et iga lend muudab meid rikkamaks.

Traditsioonikohaselt istutasid meie linnaaednikud Suuremõisa lossi parki uue puu, seekord maastikuarhitekti ja õpetaja Kristiina Hellströmi kasvatatud erilise pärna. Head lendu, kallid lõpetanud ja uute kohtumisteni!

Täname, fotograaf Eike Meresmaa, kaunite fotode eest!

Täname, fotograaf Eike Meresmaa, kaunite fotode eest!