Teenused

Bürooteenused

Hiiumaa Ametikoolis on võimalik kasutada järgmiseid bürooteenuseid:

• Koopiate valmistamine/printimine hinnaga A4  alates 1 € / A3 alates 2 €
  • Vajadusel saab printida otse mälupulgalt, samuti on võimalik skaneeringud koopiakeskusest oma e-mailile suunata. Lisaks võimaldab koopiakeskus  skaneeritud dokumendid automaatselt üheks PDF-dokumendiks salvestada.
  • Köitmine kammköitespiraaliga (kuni 240 lehte) hinnaga 2 €

Huvi korral pöördu kooli kantseleisse Suuremõisa lossi II korrusel. Kantselei on avatud E-R kell 8-16. Võimalusel anna oma soovidest eelnevalt teada telefonil 469 4391; 5647 1544, Eda Sameli.

Teenuste hinnakiri

Hiiumaa Ametikoolis on võimalik kasutada järgmiseid bürooteenuseid:

• Koopiate valmistamine/printimine hinnaga A4  alates 1 € / A3 alates 2 €
  • Köitmine kammköitespiraaliga (kuni 240 lehte) hinnaga 2 €