Meie filmid

Miks tulla õppima Hiiumaa ametikooli?
Meil saad inspireerivaid ja elumuutvaid kogemusi!

Floristi eriala õpetajad Hebe-Kai Kann ja Tarmo Noormets oma klassikaks saanud dialoogis. Pühadeajaks valmistasid nad piduliku tagurpidi seade. Loodame, et kõigil möödusid jõulupühad rahulikult, ja soovime head uut aastat 2024!

Maailmakuulus meisterflorist Iza Tkaczyk külastas Hiiumaa ametikooli septembris 2023. Ta õpetas meie õpetajaid, õppijaid, vilistlasi, tegi live veebidemo ja avaliku töötoa. Teise kursuse floristid ja mõned vilistlased said osaleda ettevalmistusel. Need päevad olid vapustavalt inspireerivad!

Iza Tkaczyki Hiiumaa seiklused Part 1:

Iza Tkaczyki Hiiumaa seiklused Part 2:

2.–3. juunil 2023 pidasid Hiiumaa ametikool ja Suuremõisa loss koos sünnipäeva – toimusid taas Suuremõisa lossipäevad.

Traditsiooniline Suuremõisa aiapäev 20. mail 2023.

Meenutame 1.–3. juulil 2022 toimunud Suuremõisa lossipäevi. Selle ägeda üritusega tähistas Suuremõisa loss 250. ja Hiiumaa ametikool 45. sünnipäeva. (Film: Konrad Valk)

Hiiumaa ametikool soovib mõnusat pühadeaega ja õnnelikku uut aastat 2023! Meie floristi eriala õppijad soovitavad selliseid toredaid jõuluseadeid.

Soovime rahulikku pühadeaega! Traditsiooniliselt tervitavad meie floristi eriala õpetajad Hebe-Kai Kann, Tarmo Noormets ja Jaak Tomson erilise jõuluseadega. Ole julge ja loov - saad koju ainulaadse jõulupuu!

Kevad kutsub katsetama! Hiiumaa ametikooli floristi õpetajad Hebe-Kai Kann, Tarmo Noormets ja Jaak Tomson üllatasid kevadpühade puhul julgelt mastaapse lilleseadega.

Hiiumaa Ametikool soovib kauneid saabuvaid jõule!

Hiiumaa Ametikooli floristi eriala teise kursuse õppijatel on juba kahel aastal olnud võimalus osaleda filmiprojektis. Koos õpetajatega kaunistatakse lilleseadetega nii modellid kui võtteplats - Suuremõisa loss ja park.

Mõtle end muinasjuttu! 2018

Iza Tkaczyki Hiiumaa seiklused Part 1:

Iza Tkaczyki Hiiumaa seiklused Part 2:

Traditsiooniline Suuremõisa aiapäev 20. mail 2023.

Hiiumaa Ametikool soovib kauneid saabuvaid jõule!

Mõtle end muinasjuttu! 2018