Teenused

Majutus

Ootame meie õppijaid ja külalisi ööbima kõigi mugavustega õpilaskodusse, mis asub Heltermaa sadamast 10 minuti sõidu kaugusel, aadessil Uus 2, Suuremõisa küla.

Suuremõisa loss, Pühalepa kirik, kauplus ning bussipeatus jäävad õpilaskodust jalutustee kaugusele.

• Ööbida saab nii kahe- kui ühekohalistes tubades, lisaks tavatubadele on eraldi võimalused liikumisraskustega klientidele. Hinnad alates 25 €.
  • Toad asuvad ühes korteris, täisvarustuses köök ning WC ja duširuum on kahe toa ühiskasutuses.
  • Lisaks on kaks tuba omaette miniköögi ja WC-ga.
  • Keldrikorrusel asuvad avarad ruumid vaba aja veetmiseks, seminaride või koosolekute läbiviimiseks.
  • Hoones on tasuta WIFI võrk.
  • Õpilaskodu keldrikorrusel asub saun, on võimalik kasutada pesumasinat ja -kuivatit. Sauna ja pesumasina kasutamise eest tuleb eraldi tasuda.

Hinnad sisaldavad käibemaksu.

Info ja broneerimine:
tel 58 856 250, õpilaskodu administraator Asta Villmäe
opilaskodu@hak.edu.ee
Booking.com

Õpilaskodu sisesekorraeeskiri

Õpilaskodu hinnakiri külalistele

• Lisaks on kaks tuba omaette miniköögi ja WC-ga.
  • Hoones on tasuta WIFI võrk.

Hinnad sisaldavad käibemaksu.

Info ja broneerimine: