Sotsiaalmeedia praktikas - igapäevatöö kajastamine Instagramis ja Facebookis

Koolituse aeg ja maht:                                                                        L, 16., 23., 30.09 ja 14.10.2023 / 20 ak tundi + iseseisev töö

Koolituse toimumiskoht: Suuremõisa loss, Hiiumaa

Koolitajad: Kaie Pranno, Piret Eesmaa

Koolituse hind: TASUTA

Registreerun koolitusele

See ei ole tavaline sotsiaalmeedia turunduse ja strateegiate loomise kursus!
- See on praktiline kursus, mis õpetab ja eelkõige JULGUSTAB eri tüüpi postitusi vahetult katsetama ja looma!
- Kuidas valmivad erinevad storyd, reelid, ristpostitused, küsitlused jm? Kuidas kujuneb oma käekiri ja millist sisu ootavad erinevas vanuses sihtgrupid Instagramis ja FB-s?

Koolitajad Kaie Pranno ja Piret Eesmaa annavad neile küsimustele vastused nii teoorias kui praktikas.

Sotsiaalmeedia on täna meie igapäevaelu paratamatu osa ja seda teadlikult kasutades saab võimendada positiivseid muutusi nii oma ettevõtluse kui persoonibrändi arendamisel. Praktilise koolituse käigus saab analüüsida ja katsetada erinevaid võimalusi sisuloomeks. Vahetu tagasiside nii juhendajatelt kui grupikaaslastelt annab parimad kogemused!

Täpsema teemade jaotuse leiad koolituse ÕPPEKAVAS.

Oodatud on igas vanuses osalejad, kes oma toodet, teenust või isikut teadlikumalt ja julgemalt sotsiaalmeedias esitleda plaanivad!

Koolituspäevade ajakava:

Laupäev, 16. september kell 11.30-16.30 Suuremõisa loss, klass 22

Laupäev, 23. september kell 11.30-16.30 Suuremõisa ja Vananaistesuve ringsõit

Kaugemalt tulijad saavad praamisõidu planeerida sama päeva hommikuks 10.00 praamiga! Samale praamile saab mugavalt bussiga Tallinnast ja Haapsalust.

Täienduskoolitustel osalejatele pakume soodsat öömaja Hiiumaa ametikooli õpilaskodus!

Piret Eesmaa on Hiiu Meedia OÜ Hiiu Lehe peatoimetaja ja sotsiaalmeedia kanalite haldur/toimetaja. Lisaks on tal varasem praktiline kogemus suurürituste turundus- ja kommunikatsioonitöös. Piret on lõpetanud 2009. a  TLÜ kirjaliku tõlke (MA) eriala ning tal täiskasvanute koolitamise kogemus keeltekoolist Generum.

Vt Hiiu Leht FB ja Instagram

Kaie Pranno on noorteinfo ekspert ja koolitaja, kes omab ka Noorsootöötaja, tase 7 kutset. Täiskasvanute koolitamise kogemust on Kaiel täna rohkem kui 5 aastat, hetkel on ta ka TÜVKA elukestva õppe ja karjääriteenuse korralduse lektor. Kaie on kogukonna aktivist ja vabatahtlik sh mitmete sotsiaalmeedia kontode haldur. Lisaks on tal aktiivse sotsiaalmeedia sisuloome ning brändi turundamise kogemust avalikele organisatsioonidele.

Vt Kaie Pranno Instagram ja Hiiumaa KT ja NK Instagram

Registreerun koolitusele

Koolitust rahastatakse Euroopa Sotsiaalfondi tegevuse "Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine" vahenditest.

Tasuta koolitustel ei saa osaleda riiklikul õppekohal tasemeõppes osalejad. Kõrgharidusega registreerujad lisatakse õppegruppi vabade kohtade olemasolul.

Lisainfo telefonil 56907746 või aadressil koolitused@hak.edu.ee

See ei ole tavaline sotsiaalmeedia turunduse ja strateegiate loomise kursus!

Täpsema teemade jaotuse leiad koolituse ÕPPEKAVAS.

Koolituspäevade ajakava:

Laupäev, 16. september kell 11.30-16.30 Suuremõisa loss, klass 22