Ruumiliste detailide joonestamine ja 3D mudelite prototüüpimine

Koolituse aeg ja maht:                                                                        03.-31.10.2023 / 36 ak tundi + iseseisev töö

Koolituse toimumiskoht: Hiiumaa Gümnaasium, Kärdla

Koolitaja: Tõnu Soop

Koolituse hind: TASUTA

Registreerun koolitusele

Ruumiline mõtlemine, jooniste lugemise ja 3D mudelite loomise oskus on tööandjate jaoks üha olulisemad baasoskused nii erinevates tootmis- ja ehitus-, kui kunsti - ja disainivaldkondades. CAD/CAM programme mille vahel valida on palju, printimistehnoloogiad ja -tooted on järjest kättesaadavamad - algav koolitus annab valikute rohkusest ülevaate ja esmased praktilised oskused!

Koolituse läbinud õppija:

• omab ettekujutust kaasaegsest 3D loomise protsessist;

• oskab valida omale sobiva tarkvara;

• oskab loodud ruumilise mudeli eksportida printerile;

• mõistab 3D printimise võimalusi ja piiranguid;

Koolitusel on kasutusel joonestusprogramm Onshape, skänner Creality CR Scan 01, 3D printer Raised Pro3 koos tarkvaraga IdeaMaker.

Täpsema teemadejaotuse leiad koolituse ÕPPEKAVAS.

Oodatud on igas vanuses osalejad, kes on huvitatud loovuse ja ruumilise mõtlemise arendamisest ning soovivad tutvuda ruumilise projekteerimise ning 3D detailide loomise praktiliste oskustega.

Kursus on heaks ettevalmistuseks tehniliste erialade õpingute planeerimisel või täienduseks juba tootmisettevõtetes, ehitusettevõtetes vm töötavatele spetsialistidele.

Kursusel võib kasutada nii isisklikku kui koolipoolset sülearvutit.

Koolituspäevade ajakava:

Esimene kohtumine toimub teisipäeval, 3. oktoobril kell 16.00-19.15 Hiiumaa Gümnaasiumi ruumides.

Järgnevad koolituskorrad lepitakse kokku grupisiseselt.

Tõnu Soop on Hiiumaa Gümnaasiumi IT juht ning pikaaegse töökogemusega praktiliste informaatikakursuste lektor ja juhendaja nii noortele kui täiskasvanutele.

Registreerun koolitusele

Koolitust rahastatakse Euroopa Sotsiaalfondi tegevuse "Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine" vahenditest.

Tasuta koolitustel ei saa osaleda riiklikul õppekohal tasemeõppes osalejad. Kõrgharidusega registreerujad lisatakse õppegruppi vabade kohtade olemasolul.

Lisainfo telefonil 56907746 või aadressil koolitused@hak.edu.ee

Koolituse läbinud õppija:

• omab ettekujutust kaasaegsest 3D loomise protsessist;

• oskab valida omale sobiva tarkvara;

• oskab loodud ruumilise mudeli eksportida printerile;

• mõistab 3D printimise võimalusi ja piiranguid;

Täpsema teemadejaotuse leiad koolituse ÕPPEKAVAS.

Kursusel võib kasutada nii isisklikku kui koolipoolset sülearvutit.

Koolituspäevade ajakava:

Järgnevad koolituskorrad lepitakse kokku grupisiseselt.

Lisainfo telefonil 56907746 või aadressil koolitused@hak.edu.ee