Projekteerimistarkvara AutoCAD baaskursus

Koolituse aeg ja maht:                                                                          T-K, 21.-22. ja E-T, 27.-28. veebruar 2023 / 30 ak tundi

Koolituse toimumiskoht: Suuremõisa loss / MS Teams

Koolitaja: Kadri Maikov /Kiirprojektid OÜ

Koolituse hind: TASUTA

Registreerun koolitusele

Joonestusprogramme on mitmeid, igaüks oma suuremate-väiksemate eelistega.

Parim viis endale tööks sobivaima variandi leidmisel on koolitustel saadavad praktilised kogemused.

Algavale AutoCAD baaskursusele on oodatud erineva joonestustööde kogemusega huvilised, nii päris algajad kui varem muid programme katsetanud huvilised.

Oodatud on nii alustavad kui kogenud ettevõtjad, kelle igapäevatööks lihtsamate jooniste koostamine.

Kursuse töökeskkonnaks on Autodesk AutoCAD 2023.

Koolituspäevade ajakava:

T, 21.02  kell 9-16.10 (8 ak tundi)

K, 22.02 kell 9-16.10 (8 ak tundi)

E, 27.02 kell 9-15.30 (7 ak tundi) tunnid veebis

T, 28.02 kell 9-15.30 (7 ak tundi) tunnid veebis

NB! Ka veebitundide ajal on võimalik soovi korral kasutada Hiiumaa ametikooli arvutiklassi!

Täpsema teemade jaotuse leiad koolituse ÕPPEKAVAS

Kaugemalt tulijatele pakume soodsat öömaja Hiiumaa ametikooli õpilaskodus.

Koolitaja Kadri Maikov (PhD) on maastikuarhitekt ja ettevõtte Kiirprojektid OÜ juhatuse liige, kel koolitamise kogemust nii erinevates kõrgkoolides kui kutsekoolides üle Eesti. Hiiumaa ametikoolis on ta juhendanud nii joonestusprogrammide SketchUp kui AutoCAD tunde. Kadri tööst koolitajana ja tema erialasest uurimisvaldkonnast saad lähemalt lugeda SIIT.

Registreerun koolitusele

Koolitust rahastatakse ESFi toetatava tegevuse "Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine" vahenditest. Tasuta koolitustel ei saa osaleda riiklikul õppekohal tasemeõppes osalejad (kutsekoolide õppurid, üliõpilased). Kõrgharidusega registreerujad lisatakse õppegruppi vabade kohtade olemasolul.

Lisainfo telefonil 56907746 või aadressil koolitused@hak.edu.ee

Joonestusprogramme on mitmeid, igaüks oma suuremate-väiksemate eelistega.

Kursuse töökeskkonnaks on Autodesk AutoCAD 2023.

Koolituspäevade ajakava:

T, 21.02  kell 9-16.10 (8 ak tundi)

K, 22.02 kell 9-16.10 (8 ak tundi)

E, 27.02 kell 9-15.30 (7 ak tundi) tunnid veebis

T, 28.02 kell 9-15.30 (7 ak tundi) tunnid veebis

Täpsema teemade jaotuse leiad koolituse ÕPPEKAVAS

Kaugemalt tulijatele pakume soodsat öömaja Hiiumaa ametikooli õpilaskodus.

Lisainfo telefonil 56907746 või aadressil koolitused@hak.edu.ee