Koolituse aeg ja maht: N-L, 16.-18. ja N, 23. märts 2023 /  30 ak tundi

Koolitaja: Loona Põtter

Koolituse hind: TASUTA

Registreerun koolitusele

Millistest osadest koosneb korrektne hinnapakkumine ja millega erinevate eelarvete koostamisel arvestada? Kui detailne pakkumine kliendile esitada ja kui pikk võiks olla pakkumise tähtaeg? Mis formaadis dokument kliendile saata? Sarnastele küsimustele annab vastuse praktiline koolitus "Eelarvete ja hinnapakkumiste koostamine Google Drive keskkonnas maastikuehituse näitel".

Kursusele on oodatud kõik teenusepakkujad, kelle töö osaks on hinnakalkulatsioonide loomine ja hinnapakkumiste esitamine. Oodatud on nii alustavad kui kogenud ettevõtjad või ettevõtlusega alustada soovivad isikud.

Kursuse töökeskkonnaks on Google Drive, mis võimaldab ühes pilves hoida nii töödokumente (arvutustabelid, joonised) kui vormistatud pakkumisi. Eelarved ja dokumendid valmivad praktiliste harjutuste käigus. NB! Võimalusel võta kaasa isiklik sülearvuti.

Korrektse hinnakalkulatsiooni ja -pakkumise vormistamine võimaldab tõhusalt kasutada erinevaid hankekeskkondi ning osaleda projektipõhistes töödes.

Koolituspäevade ajakava:

N, 16.03 kell 11.30-17.25 (7 ak tundi)

R, 17.03 kell 9.00-16.45 (9 ak tundi)

L, 18.03 kell 9.00-15.50 (8 ak tundi)

Täpsema teemade jaotuse leiad koolituse ÕPPEKAVAS

Kaugemalt tulijatele pakume soodsat öömaja Hiiumaa ametikooli õpilaskodus.

Registreerun koolitusele

Koolitust rahastatakse ESFi toetatava tegevuse "Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine" vahenditest. Tasuta koolitustel ei saa osaleda riiklikul õppekohal tasemeõppes osalejad (kutsekoolide õppurid, üliõpilased). Kõrgharidusega registreerujad lisatakse õppegruppi vabade kohtade olemasolul.

Lisainfo telefonil 56907746 või aadressil koolitused@hak.edu.ee

Koolituspäevade ajakava:

N, 16.03 kell 11.30-17.25 (7 ak tundi)

R, 17.03 kell 9.00-16.45 (9 ak tundi)

L, 18.03 kell 9.00-15.50 (8 ak tundi)

Täpsema teemade jaotuse leiad koolituse ÕPPEKAVAS

Kaugemalt tulijatele pakume soodsat öömaja Hiiumaa ametikooli õpilaskodus.

Lisainfo telefonil 56907746 või aadressil koolitused@hak.edu.ee