Avatud õpe: Lehtpuud ja -põõsad / okaspuud ja -põõsad

Koolituse aeg ja maht:                                                      14.-15.11.2023 ja mai 2024 / 30 ak tundi kontaktõpe +          10 ak tundi e-õpe ja iseseisev töö

Koolituse toimumiskoht: Suuremõisa loss, Hiiumaa

Koolitaja: Ivari Kandima

Koolituse hind: 94 eurot (KM ei lisandu)

Koolitus on avatud õppe kursus Hiiumaa ametikooli maastikuehitaja, tase 3 eriala õppekava baasil.

Koolitus tervikuna koosneb  kolmest koolituspäevast ja õpe toimub maastikuehitajate grupi ME23 tunniplaani alusel. Tunnid toimuvad Suuremõisa lossi klassis 11, aias ja pargis. Viimane kursuse õppepäev toimub maikuu sessi ajal vahemikus 13.-17.05.2024. Siis on teooria seotud praktikaga, ehk kooliaias tehakse õpitud puudele-põõsastele ka lõikust. Täpse koolitupäeva info edastame huvilistele hiljemalt kaks nädalat enne kalendrikuu õppesessiooni. Kontakttundidele lisanduvad õppija toetamiseks e-õppe materjalid ning ülesanded koolitaja poolt määratud keskkondades.

NB! Soovi korral on esimese kahe õppepäeva loenguid võimalik jälgida ka Google Meet keskkonnas, kuid sel juhul ei ole võimalik osa saada kohapealsetest taimmaterjalide näidiste analüüsist.

Koolituse ajakava:

• T, 14.11.2023 kell 8.15-17.15 - lehtpuud ja -põõsad (10 ak tundi)
  • K, 15.11.2023 kell 8.15-17.15 - okaspuud ja -põõsad (10 ak tundi)
  • Mai 2024 - ilupuude ja -põõsaste määramine, hooldus ja lõikamine (10 ak tundi)

Koolituse läbimisel õppija:

- tunneb ja määrab enamlevinud okaspuid ja -põõsaid

- tunneb ja määrab enamlevinud lehtpuid ja põõsaid

- tunneb heitlehiseid ja igihaljaid puittaimi- lõikab erinevaid ilupuid- ja põõsaid vastavalt taimede hooldusvajadusele

Ivari Kandima on hinnatud ja mitmekülgne lektor, kelle pikaaegne töökogemus Luua Metsanduskoolis, Kadrioru pargis ja mitmel pool mujal on andnud ülimalt põhjalikud teadmised ja kogemused kogu taimeriigi rikkalikust maailmast. Täna koordineerib Ivari Haideaed OÜ tööd ja hoolitseb sealse kollektsiooni eest.

Registreerun kursusele!

Lisainfo telefonil 56907746 või aadressil koolitused@hak.edu.ee

Koolituse ajakava:

• T, 14.11.2023 kell 8.15-17.15 - lehtpuud ja -põõsad (10 ak tundi)
  • K, 15.11.2023 kell 8.15-17.15 - okaspuud ja -põõsad (10 ak tundi)

Koolituse läbimisel õppija:

- tunneb ja määrab enamlevinud okaspuid ja -põõsaid