Aiapäev 2023: ruumikujunduse töötuba "Lilled ja valgus"

Koolituse aeg ja maht:

L, 20. mai 2023 kell 13.00-16.00, 4 ak tundi

Koolituse toimumiskoht:

Suuremõisa loss, Hiiumaa

Koolitaja: Argo Juske

Koolituse hind: 15 eurot

REGISTREERUN TÖÖTUPPA

Ootame kõiki lilleseade, ruumikujunduse ja erinevate sündmuste korraldusega seotud huvilisi Argo Juske lühikoolitusele, kus lille- ja taimeseaded liiguvad ning loovad ruumi nii valguses kui varjus.

Töötuba toimub Suuremõisa aiapäeva "Tantsud lilledega" raames.

Töötoas saad ülevaate:

- erinevate valguslahenduste tehnilistest võimalustest

- lilleseadete valiku ja loomise alustest vastavalt sündmusele või ruumilahendusele

- taimede ja valguse kooskõlast ja mõjust ruumis

Koolituse ajakava:

L, 20.05

12.45-13.00 - kogunemine Suuremõisa lossis

13.00-13.30 - sissejuhatus ja materjalide tutvustus, töövahendite valik

12.30-15.30 - ruumikujunduse praktikum

Paus 10 min

15.40-16.00 - kokkuvõtted ja tagasiside

Kõik vajalikud töövahendid on olemas koha peal.

Kursuse kujundustööd jäävad kaunistama Suuremõisa lossi ja seal 20. mai õhtul toimuvat Muuseumiööd - Paul Neitsovi kontserti ning avatud tantsuõhtut.

Argo Juske on mitmekülgse ruumikujunduse, kultuurikorralduse ja täiskasvanute juhendamise kogemusega koolitaja, kelle tööst saad lähemalt lugeda ja kuulata Postimehe veebilehel.

Mandrilt, Tallinnast ja Haapsalust jõuab töötuppa mugavalt bussi ja 10.00 Rohukülast väljuva praamiga.

NB! Aiapäevale kaugemalt tulijatele soovi korral soodne majutus Hiiumaa ametikooli õpilaskodus. Koha broneerimiseks helista 58856250 või kirjuta opilaskodu@hak.edu.ee.

Lisainfo telefonil 56907746 ja koolitused@hak.edu.ee

Töötuba toimub Suuremõisa aiapäeva "Tantsud lilledega" raames.

Töötoas saad ülevaate:

- erinevate valguslahenduste tehnilistest võimalustest

- taimede ja valguse kooskõlast ja mõjust ruumis

Koolituse ajakava:

L, 20.05

12.45-13.00 - kogunemine Suuremõisa lossis

13.00-13.30 - sissejuhatus ja materjalide tutvustus, töövahendite valik

12.30-15.30 - ruumikujunduse praktikum

Paus 10 min

15.40-16.00 - kokkuvõtted ja tagasiside

Kõik vajalikud töövahendid on olemas koha peal.

Lisainfo telefonil 56907746 ja koolitused@hak.edu.ee