Uudised

Uued sügis-talvised täienduskoolitused Hiiumaa ametikoolis 28. oktoober jane

Novembris ja detsembris on Hiiumaa ametikoolis algamas mitmed koolitused, mis pimedat hilissügist sisukamalt mööda aitavad saata.


Koolituste info koondab täiendusõppe KOOLITUSKALENDER.

Juba 9. novembril alustab Kärdlas Hiiumaa Gümnaasiumi ruumides arvuti algõppe kursus. Kuigi igapäevane elu on suures osas digitaliseerunud, tuleb meeles pidada, et endiselt on inimesi, kes arvutiga tööd pelgavad või pole varem digimaailmaga kokku puutunud. Arvuti algõppest saab tuge iga huviline.

15. novembril alustab hinnatud raamatupidamise ja maksunduse algkursus. Kolmel novembrinädalal õpitakse lisaks raamatupidamise baasoskustele raamatupidamisprogrammi SmartAccount rakendamist. Kellel varasem kokkupuude raamatupidamisega olemas on oodatud SmartAccounts jätkukursusele detsembris.

Hetkel aktuaalseid riskianalüüsi teemasid käsitletakse põhjalikumalt 15.-19. novembrini toimuval 40-tunnisel ettevõtluskursusel. NB! Kursus ei vasta mahult Töötukassa alustava ettevõtja kursuse nõuetele, kuid loob siiski eeldused läbimõeldud ümberkorraldusteks juba toimivas ettevõttes või planeeritavas äriplaanis.

Kindlasti soovitame 1.-3. detsembri Exceli koolitust kõigile, kes tabeltöötlusega kokku puutunud, kuid olulised tööd lihtsustavad funktsioonid unustanud.

Tasuta koolitused on avatud kõigile huvilistele mõne väikese erandiga, tasuta koolitustel kahjuks tasemeõppes õppijad osaleda ei saa. Kõrgharidusega koolitushuvilised lisatakse õppegruppi vabade kohtade olemasolul. Kursuseid rahastatakse Euroopa Sotsiaalfondi toetusega tegevuse "Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine" vahenditest.

Tasulised koolitused toimuvad nii avatud õppes kui eraldi kursustena. Novembris toimuvad nii vahvärkehituse kui palkmajaehitaja põhjalikud baaskursused, mis annavad olulisi lisaoskusi nii tööturul kui edasistes õpingutes. Vahvärk-konstruktsioonide kursused toimuvad 15.-19. novembrini ja 30. novembrist 3. detsembrini. Palkmajaehitaja kursus toimub 22.-26. novembrini. 

Kogu lisainfo kursuste sisu, hinna ja registreerimise kohta leiate meie KOOLITUSKALENDRIST.

Kontaktõpe on tänase seisuga täiendusõppes lubatud, kuid osaleda saavad vaid vaktsineerimistõendiga või Covid-19 läbipõdemist tõendavad õppurid.

Koolituste info koondab täiendusõppe KOOLITUSKALENDER.

Juba 9. novembril alustab Kärdlas Hiiumaa Gümnaasiumi ruumides arvuti algõppe kursus. Kuigi igapäevane elu on suures osas digitaliseerunud, tuleb meeles pidada, et endiselt on inimesi, kes arvutiga tööd pelgavad või pole varem digimaailmaga kokku puutunud. Arvuti algõppest saab tuge iga huviline.

15. novembril alustab hinnatud raamatupidamise ja maksunduse algkursus. Kolmel novembrinädalal õpitakse lisaks raamatupidamise baasoskustele raamatupidamisprogrammi SmartAccount rakendamist. Kellel varasem kokkupuude raamatupidamisega olemas on oodatud SmartAccounts jätkukursusele detsembris.


Hetkel aktuaalseid riskianalüüsi teemasid käsitletakse põhjalikumalt 15.-19. novembrini toimuval 40-tunnisel ettevõtluskursusel. NB! Kursus ei vasta mahult Töötukassa alustava ettevõtja kursuse nõuetele, kuid loob siiski eeldused läbimõeldud ümberkorraldusteks juba toimivas ettevõttes või planeeritavas äriplaanis.

Kindlasti soovitame 1.-3. detsembri Exceli koolitust kõigile, kes tabeltöötlusega kokku puutunud, kuid olulised tööd lihtsustavad funktsioonid unustanud.

Tasuta koolitused on avatud kõigile huvilistele mõne väikese erandiga, tasuta koolitustel kahjuks tasemeõppes õppijad osaleda ei saa. Kõrgharidusega koolitushuvilised lisatakse õppegruppi vabade kohtade olemasolul. Kursuseid rahastatakse Euroopa Sotsiaalfondi toetusega tegevuse "Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine" vahenditest.

Tasulised koolitused toimuvad nii avatud õppes kui eraldi kursustena. Novembris toimuvad nii vahvärkehituse kui palkmajaehitaja põhjalikud baaskursused, mis annavad olulisi lisaoskusi nii tööturul kui edasistes õpingutes. Vahvärk-konstruktsioonide kursused toimuvad 15.-19. novembrini ja 30. novembrist 3. detsembrini. Palkmajaehitaja kursus toimub 22.-26. novembrini. 

Kogu lisainfo kursuste sisu, hinna ja registreerimise kohta leiate meie KOOLITUSKALENDRIST.

Kontaktõpe on tänase seisuga täiendusõppes lubatud, kuid osaleda saavad vaid vaktsineerimistõendiga või Covid-19 läbipõdemist tõendavad õppurid.