Uued koolitused 2022/2023 õa koolituskalendris 24. oktoober jane

Algamas on mitmed tasuta ja avatud õppe koolitused, mis pimedat hilissügist sisukamalt mööda aitavad saata.

Tasuta koolitused on avatud kõigile huvilistele mõne väikese erandiga, tasuta koolitustel ei saa osaleda tasemeõppes õppijad. Kõrgharidusega koolitushuvilised lisatakse õppegruppi vabade kohtade olemasolul. Kursuseid rahastatakse Euroopa Sotsiaalfondi toetusega tegevuse "Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine" vahenditest.

• Esmaspäeval, 31. oktoobril alustab Suuremõisas hinnatud raamatupidamise ja maksunduse algkursus. Kolmel novembrinädalal õpitakse lisaks raamatupidamise baasoskustele raamatupidamisprogrammi SmartAccount rakendamist ehk saad raamatupidaja tööd katsetada tehes praktiliselt läbi näidisfirma tehinguid. Täpse ajakava ja registreerimislingi leiad SIIT.
  • Novembris lisanduvad eelarvete ja hinnapakkumiste koostamise kursus, portfoiolio koostamise ja pilditöötluse algkursus, Hiiumaa giidide baaskursus.
  • Kindlasti soovitame 15.-17. detsembril toimuvat Exceli koolitust kõigile, kes tabeltöötlusega kokku puutunud, kuid olulised, tööd lihtsustavad funktsioonid unustanud või soovib teha esimesi samme erinevate andmete koondamisel ja analüüsil. Põhjalikele koolituspäevadele lisandub suurepärane e-õppe materjal.

Koolituste info koondab täiendusõppe KOOLITUSKALENDER.

Tasulised koolitused toimuvad nii avatud õppes kui eraldi kursustena.

• Järgmisel reedel, 4. novembril alustab traditsiooniliste joonestusvõtete ja AutoCADi programmi tutvustav avatud õppe kursus. Huvilised saavad osa maastikuehitaja eriala tunniplaanist vastvalt valitud aine mahule. Täpse ajakava ja registreerimislingi leiad SIIT.
  • Kõigile iluaianduse huvilistele on aga tulemas suurepärane "Ilutaimede ABC"  kursus Ivari Kandima juhendamisel. Esimesed koolituspäevad on 29.11 ja 01.12. Ivari loengud on põhjalikud ja värvikad, rohkete praktiliste näidete ja kogemustega. Täpse ajakava ja registreerimislingi leiad SIIT.

Kaugemalt tulijatele pakume kooli õpilaskodus majutust õppijate hinnakirja alusel.

Hiiumaa ametikool on Töötukassa koolituskaardi partner.

Kogu lisainfo kursuste sisu, hinna ja registreerimise kohta leiad meie KOOLITUSKALENDRIST, telefonil 56907746 või aadressil koolitused@hak.edu.ee.

Koolituste info koondab täiendusõppe KOOLITUSKALENDER.

Tasulised koolitused toimuvad nii avatud õppes kui eraldi kursustena.

Hiiumaa ametikool on Töötukassa koolituskaardi partner.