Tervisliku toitumise koolituspäev 25. juunil 22. juuni jane

Sel neljapäeval, 25. juunil kell 10-17 ootame huvilisi tervisliku toitumise koolituspäevale Kassari rahvamajas. Koolituspäev "Tervis ja eridieedid kaasaegses menüüs" rõhutab tasakaalustatud menüü ja eridieetidega arvestamise olulisust tänases toitlustusmaailmas.

Kui sinu töö või igapäevaelu osaks on:
- tasakaalustatud menüü koostamine
- toitainete arvestus
- enamlevinud eridieetidega arvestamine,
siis oled oodatud praktilisele ja inspireerivale koolituspäevale "Tervis ja eridieedid kaasaegses menüüs" 25. juunil Kassari rahvamajas.

Oodatud on nii toitlustusvaldkonna töötajaid kui teemadega muul moel kokkupuutuvad huvilised (lapsehoidjad, laagrikasvatajad, ühepäevakohvikute pidajad jt).

Koolituspäeva juhendab kogenud koolitaja ja toitumisspetsialist Aire Tammsaar.
Praktilises pooles valmib 7-8 erineva retseptiga menüü.

Koolituspäeva rahastab Erasmus+ programmi projekt Cooking@Sea.

Anna meile oma osalemissoovist teada allolevatel kontaktidel või märgi end osalejaks koolituspäeva FB lehel.

Lisainfo telefonil 5690 7746 ja koolitused@hak.edu.ee, Jane Üksik.

Kui sinu töö või igapäevaelu osaks on:
- tasakaalustatud menüü koostamine
- toitainete arvestus
- enamlevinud eridieetidega arvestamine,

Koolituspäeva juhendab kogenud koolitaja ja toitumisspetsialist Aire Tammsaar.
Praktilises pooles valmib 7-8 erineva retseptiga menüü.

Koolituspäeva rahastab Erasmus+ programmi projekt Cooking@Sea.

Lisainfo telefonil 5690 7746 ja koolitused@hak.edu.ee, Jane Üksik.