Täiendav vastuvõtt floristi ja maastikuehitaja erialadele! 01. september kadi

Floristi erialale saab dokumente esitada veel 7. septembrini ja maastikuehitaja erialale kuni 12. septembrini. Ikka www.sais.ee.

Veel on lilli ja rohelust armastavatel elukestva õppe fännidel võimalus valida kas kaheaastane floristi eriala või üheaastane 3. taseme maastikuehitaja eriala Hiiumaa ametikoolis.

Floristide esimesel sessil osaleb maailmatasemel meisterflorist Iza Tkaczyk. Loe tema koolituspäevade kohta SIIT. Tule õppima kõige kaunimat eriala!

Maastikuehitaja saab nii lilli külvata ja muru rajada kui ka sillutisi rajada ja väikevorme ehitada. Peaasi, et armastad loodust – ja seda ka vihma ja külmaga :)

Mõlemad täiendavad vastuvõtud lõppevad vastavalt 7. või 12. septembril kell 16:00.

Hiiumaa ootab!

Hiiumaa ootab!