Selle aasta lõpukursuslastel on võimalik õppeaega pikendada 29. aprill signe

Eile, 28. aprillil andis Hiiumaa Ametikooli direktor välja käskkirja nominaalse õppeaja pikendamise kohta.

Käskkirja alusel pikendatakse Hiiumaa Ametikoolis 2019/2020 õppeaastal nominaalset õppeaega kuni 31. oktoobrini 2020.
Kõigil lõpukursuslastel, kellel seoses eriolukorraga kas praktika või muu osa õppest sooritamata jäi, on võimalik teha seda kuni oktoobri lõpuni.
Kas ja kui pikalt täpselt õppeaega pikendada ning millal toimuvad lisasessioonid, lepivad oma kursustega kokku iga eriala juhtõpetajad, kes esitavad hiljemalt 14. augustiks kooli nõukogule ettepanekud täiendavate õppesessioonide läbiviimise kohta.