Linnaaednike põnev projekt: kes on hiidlaste lemmiktaim? 04. mai kadi

Kuni emadepäevani, 8. maini saad pakkuda oma lemmiku. Hiiumaa ametikooli linnaaednikel on võitjataimedega toredad plaanid.

"Kes on hiidlaste lemmiktaim? Vandiraiuja, odratolguse, kohvilähkri, vesihiidlase, tõrvakõplase lemmiktaim? Kes on see, kes on üdini oma, lõhnab nagu kodune leib või tormine meri. Kasvab ta metsas, mere ääres, niidul või koduaias," kirjutab linnaaednike II kursus Hiidlaste lemmiktaime Facebooki lehel.

Ametikool otsib hiidlastele omast, südant ja meeli rõõmustavat taime. Anna oma lemmikust teada hiljemalt emadepäevaks, 8. maiks, kas meili teel lemmiktaim@hak.edu.ee, Hiidlaste lemmiktaime FB lehe kommentaarides või leia üles linnupesakasti kujuga valimiskast Suuremõisa lossi fuajees või Coopi kauplustes Suuremõisas, Kärdlas või Käinas.

NB! Kõikide nime ja kontakti jätnud hääletajate vahel toimub loosimine. Eriauhinnaks on kaunis suvelille ampel!

Ja emadepäevaks siduge siis hiidlaste lemmikuid armsale emale kimpu!

Ja emadepäevaks siduge siis hiidlaste lemmikuid armsale emale kimpu!