Käsitöö palkmajaehitajad võistlevad 10. juunil Suuremõisas 07. juuni jane

Sel laupäeval, 10. juunil toimub Suuremõisas XIII käsitöö palkmajaehitajate kutsevõistlus.
Rahvusvahelist võistlust korraldab Eesti Puitmajaliit koostöös Hiiumaa ametikooliga.

Käsitöö palkmajaehitajate kutsevõistlus jõuab peale Räpinas ja Tallinnas toimunud võistluseid taas Hiiumaale! Võistluse eesmärk on tutvustada ja väärtustada palkmajaehitaja ametit, propageerida palkmajaehitust ja selle traditsiooni.

Võistlejad peavad kiirust ja parimat tehnikat näitama palkmaja olulisemate konstruktsiooni osade – nurgatapi ja vara – valmistamisel. Võistluse võidab ülesande lühima ajaga ning korrektseimalt teostanud võistleja.

Võistlus toimub kolmes kategoorias – professionaalid, õppijad ja kirvemehed.

Põnevat võistluspäeva on vaatama ja uudistama oodatud kõik huvilised. Kell 11-15 saab võistlusalal toimuvat jälgida Suuremõisa lossi tagaküljel.

Hiiumaa ametikooli esindavad nii õppijad palkmajaehituse PM22 õppegrupist kui mitmed vilistlased.

Tule ela omadele kaasa!

Kokkuvõtet 2020. aasta võistlusest Suuremõisas näed SIIN

10. juuni õhtul alates kella 20.30 on kõik oodatud Hiiumaa ametikooli Palgikotta, kus võistluspäeva lõpetab peoõhtu elava muusikaga - esineb Hiiumaa ametikooli ja palkmajaehituse sõprade bänd "Imelik Masin".

Kõik üritused on huvilistele tasuta!

Lisainfo:

veel@hak.edu.ee, info@woodhouse.ee - Andres Veel

Võistlus toimub kolmes kategoorias – professionaalid, õppijad ja kirvemehed.

Tule ela omadele kaasa!

Kokkuvõtet 2020. aasta võistlusest Suuremõisas näed SIIN

Kõik üritused on huvilistele tasuta!

Lisainfo:

veel@hak.edu.ee, info@woodhouse.ee - Andres Veel