Hiiumaa ametikool soovib kaunist jõuluootust! 08. detsember signe

Hiiumaa ametikoolil on suur rõõm, et meil on kõikidel erialadel nii palju innustunud õppijaid üle Eesti. Soovime kogu kooliperele ja toetajatele kaunist jõuluootust!

On paras aeg teha koos pere või sõpradega koju tore jõuluseade. Saage inspiratsiooni meie floristi eriala õpetajate Hebe-Kai Kanni ja Tarmo Noormetsa Suuremõisa lossi kaunistuseks tehtud seadest. Mõistagi võib koju teha pisema.

Jõuluseade tegemiseks varu endale oksakäärid, nuga, haamer, traaditangid, naaskel, OSB-plaat, tikksaag, liivapaber, jõulukuulid, paabulinnu suled, kaneelikangid, eri suurusega pudelid, neli küünalt ja alus.

Hebe-Kai ja Tarmo kasutasid kauni paleti saamiseks järgmisi taimi: ratsuritäht (Amaryllis), nelk (Dianthus), roos (Rosa), gerbera (Gerbera), lodjapuu (Viburnum), bruunia (Brunia), iileks (Ilex), tsümbiidium (Cymbidium), värihein (Briza), ogaputk (Eryngium), kukekannus (Delphinium), skimmia (Skimmia), sidrunmürt (Chamelaucium), vaiguseemnik (Pittosporum), lootos (Nelumbo), neriine (Nerine), metsporgand (Daucus), puju (Artemisia), kuusekäbid (Abies).

Muusika:
Royal Philharmonic Orchestra