Küüdulised lilleseaded vabariigi aastapäevaks 22. veebruar kadi

Suuremõisa loss on piduehtes. Ja pidu on meis eneses.

Hiiumaa ametikoolil on õnn õpetada sellist silmailu ja hingetoitu pakkuvat eriala nagu floristika. Õppijate ja õpetajate koostöös sünnivad hunnitud lilleseaded, mis kaunistavad kogu lossi.

Vabariigi 104. sünnipäeva puhul ammutasid mõlema kursuse õppijad inspiratsiooni rahvarõivaste seelikutriipudest. Hiiumaa ametikool ja Suuremõisa loss soovivad kõigile head vabariigi aastapäeva!