Arvutiõpe algajatele

Koolitajad: Siret Lahemaa, Külli Jesmin, Regina Saar

Koolituse hind: TASUTA

Registreerun koolitusele

Algajal arvutikasutajal tekib palju küsimusi. Kas lubada süsteemiuuendused? Salvestasin faili aga kus see nüüd on? Millise kirja ma võin avada, millist mitte? Kas lubada süsteemiuuendused?...Kõlab tuttavalt?

Kui soovid olla arvuti kasutamisel iseseisvam ja teadlikum, siis oled oodatud algajate arvutikoolitusele.

Koolitusel käsitletakse teemasid alates arvuti käivitamisest kuni digitaalse asjaajamiseni. Sinna vahele loomulikult infot interneti kasutamise, suhtluskanalite, õppimisvõimaluste jm kohta.

Koolituse ÕPPEKAVAS leiad täpsema teemade jaotuse.

NB! Nii Emmaste, Suuremõisa kui Kõrgessaare suunalt saavad osalejad liikuda ühistranspordiga ja kui ajagraafik nõuab varem lahkumist, pakume kokkuleppelistel aegadel individuaalset konsultatsiooni.

Koolitaja Siret Lahemaa on Lauka Põhikooli õpetaja ja haridustehnoloog. Lisaks on ta koolitanud täiskasvanuid sh õpetajaid digitaalsete õppevahendite, nutiseadmete jm digivahendite kasutamise vallas. Külli Jesmin on Hiiumaa Gümnaasiumi matemaatika õpetaja ning pikaaegse täiskasvanute koolitamise kogemusega Hiiumaa Ametikooli infotehnoloog.

Alates 25. oktoobrist saavad koolitustel osaleda vaid vaktsineerimistõendi või Covid-19 läbipõdemise tõendi esitajad.

Tasuta koolitusi rahastatakse Euroopa Sotsiaalfondi tegevuse "Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste arendamine" vahenditest.

Lisainfo telefonil 5690 7746 ja koolitused@hak.edu.ee

Koolituse ÕPPEKAVAS leiad täpsema teemade jaotuse.

Lisainfo telefonil 5690 7746 ja koolitused@hak.edu.ee