Contact

Filter

All Management Juhtõpetajad Teachers Õppe tugi

Job position
 
Management (8)

Ivo Eesmaa

Director
469 3293
ivo.eesmaa@hak.edu.ee


Pille Kaups

Õppekorraldaja
5346 1461
pille@hak.edu.ee


Signe Leidt

Development manager
5330 9374
signe@hak.edu.ee


Jane Üksik

Täiendusõppe juht
5690 7746
jane@hak.edu.ee


Maarika Leis-Aste

Praktika koordinaator
maarika@hak.edu.ee


Kadi Mustasaar

Rahvusvaheliste suhete koordinaator
+372 5280 676
kadi.mustasaar@hak.edu.ee


Anne Tammistu

Finantsjuht
469 4266
anne@hak.edu.ee


Ille Kivistu

Majandusjuht
5268 557
ille@hak.edu.ee

Juhtõpetajad (6)

Hebe-Kai Kann

Floristi juhtõpetaja
56873757
hebekai@hak.edu.ee


Lylian Meister

Aedniku juhtõpetaja
56471544
lylian@hak.edu.ee


Heli Alp

Maastikuehitaja juhtõpetaja
+372 56471544
heli.alp@hak.edu.ee


Andres Veel

Palkmajaehitaja juhtõpetaja
56471544
veel@hak.edu.ee


Raivo Avango

Bussi- ja veoautojuhi juhtõpetaja
raivo@hak.edu.ee


Tõnis Paljasma

Väikesadama spetsialisti juhtõpetaja
tonis.paljasma@hak.edu.ee

Teachers (10)

Kristiina Hellstöm

Õpetaja
hiiumaa.ametikool@hak.edu.ee


Allard Kerves

Õpetaja
allard.kerves@hak.edu.ee


Kersti Kuuse

Õpetaja
kersti@hak.edu.ee


Ivo Leiaru

Õpetaja
ivo.leiaru@hak.edu.ee


Heiki Mürk

Õpetaja
heiki@hak.edu.ee


Lui Remmelg

Õpetaja
luiremmelg@hak.edu.ee


Viktor Rõbtšenko

Õpetaja
viktor@hak.edu.ee


Marek Rätsep

Õpetaja
hiiumaa.ametikool@hak.edu.ee


Taavi Tuulik

Õpetaja
taavi@hak.edu.ee


Tarmo Noormägi

Õpetaja
hiiumaa.ametikool@hak.edu.ee

Õppe tugi (10)

Külli Jesmin

Haridustehnoloog
kylli@hak.edu.ee


Jalmer Lipu

IT-Spetsialist
jalmer.lipu@hak.edu.ee


Piret Nittim

Raamatukogu juhataja
51984080
piretn@hak.edu.ee


Asta Villmäe

Varahoidja
469 4266
asta@hak.edu.ee


Halje Palli

Õpilaskodu perenaine
5885 6250
halje@hak.edu.ee


Ingrid Saarnak

Suuremõisa lossi administraator
515 8381
ingrid@hak.edu.ee


Kalev Prikk

Bussijuht
kalev@hak.edu.ee


Harri Kink

Majahoidja
5306 6455
harri@hak.edu.ee


Eda Sameli

Asjaajaja
5647 1544
eda@hak.edu.ee


Aet Konts

Aednik
aet.konts@hak.edu.ee

Contact us

 
1 Start 2 Complete
First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.

Contact us

 
1 Start 2 Complete
First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.