Soovime häid pühi ja rahu uuel aastal! 19. detsember kadi

Hiiumaa ametikool ja Suuremõisa loss soovivad kõigile häid pühi ja uuel aastal rahu, tervist ja õnne!

Jõulukaardil oleva seade tegid meie floristi õpetajad Hebe-Kai Kann ja Tarmo Noormets. Nad kasutasid männi-, kadaka-, elupuu- ja jugapuuoksi, kahte ratsuritähte, kibuvitsaoksa, rõnga jaoks painduvaid pajuvitsasid. Töövahenditest läks vaja traati, traaditange ja oksakääre.

(Muusika: “Christmas Memories”, Loving Caliber feat. Jaslyn Edgar, epicsound.com. Film: Kadi Mustasaar, 2023)

Vaata ametikooli youtube'i kanalist ka meie eelmiste aastate jõulutervitusi!

#visithiiumaa #hiiumaaametikool #suuremõisaloss #hakflorist #lilleseade #jõuluseade #häidjõule

Vaata ametikooli youtube'i kanalist ka meie eelmiste aastate jõulutervitusi!