Väikelaevajuhi koolitus 2019

Koolituse aeg ja maht: 12.-13. ja 26.-27. aprill; 10.-11. ja 23.-24. mai 2019 / 84 ak tundi

Koolituse toimumiskoht: Suuremõisa loss, prakika Hiiumaa sadamates

Koolitaja: Kaius Raudits, Marek Rätsep

Koolituse hind: 380 eurot

Hiiumaa ametikooli väikelaevajuhi kursus annab põhjaliku ülevaate väikelaeva juhtimise teoreetilisest poolest, praktilised oskused kaarditöös ning algajatele baasoskused väikelaeva juhtimisel. Teooriatunnid ja eksam Suuremõisas, praktilised tunnid vastavalt võimalusele Orjaku või Kärdla sadamas.

Lõpueksam toimub 24. mail 2019.

Koolitusel käsitletavad teemad:

- väikelaeva ehitus, erinevad mootori- ja käituritüübid, purjetüübid

- väikelaeva mereomadused, püstuvus ja trimm

- meresõidu ohutus (hädasignaalid, päästevarustus, enesepääste, COLREG, CEVNI)

- meteoroloogia alused, mereilmateade

- navigatsiooni alused

- väikelaeva käsitsemine

- keskkonnaohutus

Kaugemalt tulijatele pakume soodsat ööbimisvõimalust Suuremõisa lossi vahetus läheduses, Hiiumaa ametikooli õpilaskodus.

Väikelaevajuhi koolituse õppkava baseerud 18.07.2018 jõustunud määrusel "Väikelaevajuhi teadmiste, oskuste ja väljaõppe nõuded ning tunnistuste vormid"

Koolitust viivad läbi Kaius Raudits ja Marek Rätsep.

Registreerun koolitusele!

Lõpueksam toimub 24. mail 2019.

Koolitusel käsitletavad teemad:

- väikelaeva ehitus, erinevad mootori- ja käituritüübid, purjetüübid

- väikelaeva mereomadused, püstuvus ja trimm

- meresõidu ohutus (hädasignaalid, päästevarustus, enesepääste, COLREG, CEVNI)

- meteoroloogia alused, mereilmateade

- navigatsiooni alused

- väikelaeva käsitsemine

- keskkonnaohutus

Koolitust viivad läbi Kaius Raudits ja Marek Rätsep.

Registreerun koolitusele!

väikealevajuht, Hiiumaa ametikool