Ootame lõpetajaid ja koolipere Hiiumaa Ametikooli lõpuaktusele 26.09. kl 12.30 21. september signe

Suuremõisa lossi saalis saavad sel laupäeval lõputunnistused väikesadama spetsialistid, palkmajaehitajad, maastikuehitajad, linnaednikud ja veoautojuhid.

Erialadel, kus on kehtiv kutsestandard, sooritasid meie õppijad ka kutseeksami ja neile omistati vastava eriala kutse: palkamajaehitaja, tase 4 üheksale, aedniku tase 4 kaheksale, maastikuehitaja tase 3 kaheksale ja maastikuehitaja tase 4 kuuele õppijale.

Palju õnne kõikidele lõpetajatele, kes sel keerulisel õppeaastal eesmärgini jõudsid!
Soovime õnne ka floristide lennule, kes kõik - 12 lõpetajat - sooritasid 22. septembril nõudliku kutseeksami, ja kelle aktus toimub oktoobri lõpus.

Laupäevasel lõpuktusel loovad muusikaga meeleolu Helje ja Taavi Ugam.

Laupäevasel lõpuktusel loovad muusikaga meeleolu Helje ja Taavi Ugam.