Võsalõikamine metsauuendusel

Koolitaja: Aivar Mäetagas

Koolituse maht: 25 akadeemilist tundi

Koolituse hind: tasuta

Metsanduses kasutatav tehnika areneb pidevalt. Kaasaegsete võsalõikamise seadmete tundmine ning metsanduslike baasteadmiste järgimine annab konkurentsieelise, muudab töö efektiivseks ja seeläbi kasumlikumaks nii tööandjale kui tellijale.

Käsitletavad teemad:

1. Hea metsamajandustava

2. Metsanoorendiku tiheduse mõõtmine

3. Võsasaega tehtavate lõigete liigitus

4. Langetusvõtted

5. Töö ergonoomika

6. Turvavarustuse kasutamine ja hooldus

Kursusel osalemine eeldab varasemat kogemust metsatöödel. Õpe loetakse lõpetatuks kui kõik ettenähtud praktilised hindamisülesanded on nõuetekohaselt sooritatud.

Soovijatele pakume soodsat majutust meie ÕPILASKODUS, lõunat pakub kohvik/restoran Padakonn.

Vt koolituse ÕPPEKAVA

Aivar Mäetagas on Hiiumaa Ametikooli metsakasvataja eriala õpetaja, juhendanud mitmeid raietöö kursuseid ning metsakasvatuse õppepäevi, osalenud kutseeksamite ettevalmistustöödes, metsamajandamisega tegeleva ettevõtte Silmakare OÜ ja MTÜ Hiiumaa Metsaselts juhatuse liige. Omab kutsetunnistust Raietööline, tase 3.

Koolitusgrupp on komplekteeritud!

Lisainfo telefonil 5690 7746 või aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.