Mesinduse ABC

Koolitaja: Lui Remmelg

Koolituse maht: 30 akadeemilist tundi

Koolituse hind: tasuta

Hiiumaa metsalisus ja kasutuseta põllumaa rohkus loob soodsad tingimused mesindusega tegelemiseks. Mesinduse algkursus annab võimaluse realistlikult hinnata mesindusega tegelemisele kuluvat töömahtu ning teha teadlikke otsuseid väiketootmisega alustamisel.

Käsitletavad teemad:

1. Mesilaspere koosseis, areng aasta vältel

2. Mesilasperede soetamine. Mesindusinventar

3. Kevadised tööd mesilas, suvised tööd mesilas, sügisesed tööd mesilas

4. Mesindussaadused

5. Mesilaste kahjustajad, nende tõrje

Õpe loetakse lõpetatuks kui kõik ettenähtud iseseisvad sooritused on nõuetekohaselt teostatud.

Vt koolituse ÕPPEKAVA

Lui Remmelg on Hiiumaa Ametikooli aianduse õppekavarühma kutseõpetaja, juhendanud mitmeid aiandusalaseid täiskasvanute täienduskoolitusi ja mesinike valikkursuseid aastast 2000. Mesiniku kogemus aastast 1988.

Koolitusgrupp komplekteeritud!

Lisainfo telefonil 5690 7746 või aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.