Uudiste, veebitekstide, pressiteadete ja e-kirjade kaasaegsed vormistusvõtted

Aeg: 17.02 kell 11.30-17.30

18.02 kell 9.30-17.15

19.02 kell 9.30-15.00

Koht: Hiiumaa Ametikool, Suuremõisa loss

Koolitaja: Kaire Uusen

Koolituse maht: 20 akadeemilist tundi + iseseisev töö

Koolituse hind: tasuta

Kuidas kümnete e-kirjade ja muude pakkumiste seast silma paista ning kliendi huvi äratada? Kuidas pälvida oma ettevõtmisega meedia tähelepanu? Kuidas kirjutada häid uudiseid, artikleid, pressiteateid?

Koolitus annab teoreetilisi teadmisi ja praktilisi juhiseid tekstide atraktiivsemaks muutmiseks, ettevõtte toodete-teenuste vm info tutvustamiseks ning kliendis/lugejas huvi äratamiseks.

Käsitletavad teemad:

1. Sissejuhatus: kuidas kirjutada head müügikirja, tutvustavat teksti või artiklit

2. Artiklid / uudised

3. Pressiteated ja turundustekstid

4. E-kirjad, müügikirjad ja suhtlus klientidega

5. Huvitava teksti saladused

Rühmatöö ja iseseisva töö tulemusena vormistab õppija koolituse lõpuks vähemalt kolmest lühitekstist koosneva õpimapi.

Vt koolituse  ÕPPEKAVA

Kaugemalt tulijatele pakume  soodsat majutusvõimalust Hiiumaa ametikooli õpilaskodus.

Kaire Uusen on ajakirjanik, toimetaja ja koolitaja, kes töötanud ajalehes Postimees ning selle online-portaalides, Äripäeva kontsernis, ajakirjas Mari. Lisaks on Kaire mitmete meediaprojektide toimetaja-turundaja ning kolumnist.

Koolitusgrupp komplekteeritud!

Lisainfo telefonil 5690 7746 või aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.