T-kategooria mootorsõidukijuhi ettevalmistuskursus

Koolitaja: Tiit Reino

Koolituse maht: 60 akadeemilist tundi

Koolituse hind: tasuta

Isikud, kes teevad T-kategooria mootorsõiduki või masinrongiga palgatööd, peavad töötervishoiu ja tööohutuse seadusest tulenevalt omama kindlasti T-kategooria juhtimisõigust. Kursusele on oodatud alaliselt Eestis elavad vähemalt B-kategooria mootorsõiduki juhtimisluba omavad isikud.

Käsitletavad teemad:

1. Liiklusreeglid ja käitumine liikluses

2. Masina ehitus

3. Masina korrashoid, töökaitse, ohutustehnika

4. Liiklusohutus

5. Liikluspsühholoogia

6. Liiklusalased lisanõuded ja eeskirjad

Praktlised ülesanded:

1. Masina käsitlemine, harjutused õppeväljakul

2. Praktiline sõit liikluses, ohutus maanteel ja asulas

3. Sõit erioludes

Koolitus loetakse läbituks, kui õppija sooritab vigadeta eksamil tehtavad manöövrid, sõiduharjutused ja ülesanded ning eksamisõidu liikluses.

Vt koolituse ÕPPEKAVA

Tiit Reino on Kehtna Kutsehariduskeskuse tehnikavaldkonna õpetaja, Kehtna KHK aasta õpetaja 2014. Pikaajalise töökogemusega mootorsõidukijuhi õpetaja kutsetunnistuse omanik.

Registreerimine on lõppenud!

Lisainfo telefonil 5690 7746 või aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., täiendusõppe juht Jane Üksik