Rannikuala turismiettevõtja täienduskoolitus

Aeg: 22.02; 10.-11.03; 16.-18.03; 31.03-01.04; 06.-07.04.2017

Koht: Suuremõisa loss, Hiiumaa muuseum, Hiiumaa ettevõtted ja looduskeskkond

Koolitajad: Liis Juust, Aivar Ruukel, Ly Kaups, Aira Toss, Tõnis Laanemäe, Tiina Talussaar, Helgi Põllo

Koolituse maht: 80 akadeemilist tundi + iseseisev töö

Koolituse hind: tasuta

Igal suvel külastab Hiiumaad ca 40 000 inimest. Uuenenud turismitrendid eeldavad kohalikelt väikeettevõtjatelt pidevat sihtrühmade analüüsi ning turistidele orienteeritud toodete/teenuste arendamist. Koolitus keskendub rannikualade kultuuripärandi ja looduskeskonna omapärale ning annab praktilisi tootearendus- ja turustusoskusi kiirelt muutuvas maailmas.

Käsitletavad teemad:

1. Hiiumaa rannikuala turismipiirkonnana üleilmses ja üle-Eestilises kontekstis

2. Tootearendus sihtkoha eripära kasutades

3. Tootele/teenusele lisandväärtuse andmine

4. Sihtkoha (toote/teenuse) turustamine

5. Koolituse kokkuvõte ja enesehindamine

Kursus loetakse edukalt läbituks, kui õppija töötab meeskonnatööna välja uudse toote/teenuse ning kavandab vastavalt ettevõtte profiilile toote müümiseks vajalikud turunduskanalid ja -tegevused koos eelarvega.

Vt koolituse ÕPPEKAVA ja AJAKAVA

Aira Toss on Hiiumaa Ametikooli kutseõpetaja, metsanduse Konsulent, tase 5 kutsetunnistuse omanik, Metsanduse Kutsenõukogu liige, MTÜ Hiiumaa Metsaselts juhatuse liige.

Aivar Ruukel on Eesti Maaülikooli põllumajandus- ja keskkonnainstituudi lektor aastast 2009, ökoturismi ettevõtja.

Helgi Põllo on SA Hiiumaa Muuseumid teadusdirektor, Hiiumaa parim koolitaja 2010.

Liis Juust on Tartu Ülikooli Pärnu Kolledži õppejõud (tootearendus ja turustamine).

Ly Kaups on Hiiumaa Turismiliidu juhatuse liige, Hiiumaa kohvikutepäevade peakorraldaja, Hiiumaa turismiettevõtja.

Tiina Talussaar on Innove Rajaleidja Hiiumaa keskuse juht, psühholoog.

Tõnis Laanemäe on Hiiumaa Ametikooli veetekorralduse õpetaja.

Registreerun koolitusele!

Lisainfo telefonil 5690 7746 või aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.