Raamatupidamise ja maksunduse algõpe koos raamatupidamistarkvara rakendamisega

Aeg: 16.-18.10; 30.10-01.11 ja 15.-18.11 2017

Koht: Hiiumaa Ametikool, Suuremõisa loss

Koolitajad: Anneli Valk, Külli Jesmin

Koolituse maht: 80 akadeemilist tundi + iseseisev töö

Koolituse hind: tasuta

Teadlikud valikud ettevõtlusvormi valikul ning raamatupidamise korraldamisel aitavad kaasa ettevõtluse arengule. Jagatakse teadmisi ja oskuseid raamatupidamise korraldamisest väikeettevõttes või FIE-na.

NB! Soovituslik on isikliku sülearvuti kasutamine õppetöös. Kasutatakse raamatupidamisprogrammi SmartAccounts.

Koolituspäevad toimuvad kell 9.00-15.50.

Käsitletavad teemad:

• raamatupidamise ja maksunduse algõpe - raamatupidamise põhimõisted, raamatupidamise meetodid, raamatupidamise korraldamist ja aruandlust reguleerivad õigusaktid, maksustamise põhimõtted, majandusaasta aruanne ja raamatupidamise aastaaruanne

• raamatupidamisprogrammi SmartAccounts praktiline rakendamine

Vt koolituse ÕPPEKAVA

Anneli Valk on Hiiumaa Ametikooli kutseõpetaja, ettevõtte Fellemann OÜ juhatuse liige ja raamatupidaja.

Külli Jesmin on Hiiumaa Ametikooli haridustehnoloog, matemaatika ning informaatika õpetaja. Täiskasvanute koolitamise kogemus aastast 2004.

Koolitusgrupp on komplekteeritud!

Lisainfo telefonil 5690 7746 või aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Koolituspäevad toimuvad kell 9.00-15.50.