Rootsi keele algkursus turismitöötajatele

Aeg: 21. märts, 28.-29. märts, 4.-5. aprill, 11.-12. aprill, 18.-19. aprill, 25.-26. aprill, 2.-3. mai 2017

Koht: Hiiumaa Ametikool, Suuremõisa loss

Koolitaja: Eva Raidma

Koolituse maht: 80 akadeemilist tundi + iseseisev töö

koolituse hind: tasuta

Suvel on turism Hiiumaa üks olulisemaid tuluallikaid. Põhjamaade turistidest moodustavad rootslased märkimisväärse sihtgrupi. Vähemalt esmatasandil rootsi keeles kliendiga suhtlemine on ettevõtte jaoks kindel konkurentsieelis. Koolitusele on oodatud kõik huvilised, kellel kavas teeninduse või turismisektoris tööd alustada või jätkata.

Käsitletavad teemad:

1. Sõnavara, foneetika ja grammatika alused

2. Toitlustusasutuse sõnavara, toitumisalased erisoovid, pretensioonidele vastamine

3. Teenindamine turismiettevõttes (hotellis), kliendi vastuvõtt, maksetingimuste selgitamine, ostude eest tasumine

4. Piirkonna ajalugu ja vaatamisväärsused

5. Vaba aja veetmise võimalused teeninduspiirkonnas

6. Rootsikeelse meediaga tutvumine, uudislugude analüüs, vestlusring

Koolituse ajakava:

9.00-10.30 koolitus

paus

10.40-12.10 koolitus

lõuna

12.40-14.10 koolitus

NB! Oleme koolituspäeva planeerimisel arvestanud bussiliinidega nii Käina kui Kärdla suunalt. Hommikul enne tundide algust tuleb arvestada väikese ooteajaga.

Kursuse tulemusena valdab õpilane rootsi keelt esmasel suhtlustasandil (keelte oskustase A1).

Vt koolituse ÕPPEKAVA

Eva Raidma on pikaaegse täiskasvanute koolitamise kogemusega rootsi keele õpetaja, kes on õpetanud rootsi keelt algtasemest kõrgtasemeni, teinud erinevaid erialaseid kursuseid ettevõtetes kohapeal.

Registreerun koolitusele

Lisainfo telefonil 5690 7746 või aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.