Ettevalmistus floristi 4. taseme kutseeksamiks

Koolitajad: Taavi Tuulik, Anneli Veel

Koolituse maht: 24 akadeemilist tundi + iseseisev töö

koolituse hind: tasuta

Floristi kutse saamise kord ja hindamisstandard uuenes 2017. aasta alguses. Kutsestandardis kirjeldatud kompetentse tuleb lisaks praktilistele ülesannetele tõestada kirjaliku analüüsi ja töö- või õpikogemust kajastava portfoolio abil. Algav kursus on ettevalmistus florist, tase 4 kutseeksamiks. Oodatud on kõik, kes plaanivad tulevikus kutset taodelda või kes vajavad varasema töökogemuse värskendamist.

Käsitletavad teemad:

1. Ülevaade floristi kutse saamise uuest korrast, hindamise meetoditest ja hindamise korraldusest

2. Kutsestandardipõhise portfoolio koostamine ja eneseanalüüsi küsimustiku täitmine

3. Lilleseadete valmistamine

Kursuse lõpuks omab õppija ülevaadet Florist, tase 4 uuest hindamisstandardist ja kutse omistamise korrast ning on koostanud kutsestandardipõhise portfoolio, sh eneseanalüüsi küsimustiku.

Vaata lisa koolituse ÕPPEKAVAst.

Taavi Tuulik on Hiiumaa Ametikooli floristi eriala põhiõpetaja, Hiiumaa aasta koolitaja 2008 ning Aasta kutseõpetaja 2013 nominent. Mitmete iluaianduse käsiraamatute ja Eesti taimemäärajate kaasautor.

Anneli Veel on Hiiumaa Ametikooli kutseõpetaja, pikaaegse tööstaažiga kujundaja, kelle töösisuks on olnud erinevate kaubamärkide, logode, kliendilehtede, flaierite, reklaamide, pakendite jms kujundamine ja küljendamine.

Kaugemalt tulijad saavad soodsalt ööbida ametikooli ÕPILASKODUS, sõbraliku hinnaga lõunasööki pakub mõnus lossirestoran Padakonn.

Tallinnast ja Haapsalust mugav bussiühendus Suuremõisaga!

Lisainfo  telefonil 5690 7746 või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.