Bürooteenused

Hiiumaa Ametikooli kantselei kaudu on võimalik kasutada järgmiseid bürooteenuseid:

• Koopiate valmistamine/printimine hinnaga A4 0,08 € / A3 0,15 €

Vajadusel saab printida otse mälupulgalt, samuti on võimalik skaneeringud koopiakeskusest oma e-mailile suunata. Lisaks võimaldab koopiakeskus  skaneeritud dokumendid automaatselt üheks PDF-dokumendiks salvestada.

• Köitmine kammköitespiraaliga (kuni 240 lehte) hinnaga 2 €

Kantselei on avatud E-R kell 8-16 Suuremõisa lossi II korrusel. Võimalusel palume oma soovidest eelnevalt teada anda telefonil 469 4391; 5647 1544.

Teenuste hinnakiri

Hiiumaa Ametikool ei ole käibemaksukohuslane.

Transport

Otsid võimalust väikese grupiga Hiiumaal ringi sõita? Või vajad  abi transpordi korraldamisel spordi- ja kultuuriüritustel?

Hiiumaa Ametikoolil on nii õppetöö toetamiseks kui transporditeenuse osutamiseks pakkuda mugav 16-kohaline buss Ford Transit, mida saab tellida koos juhiga vastavalt hinnakirjale 0,70 eurot/km või 30,00 eurot 1 tund. Hiiumaa ametikool ei ole käibemaksukohuslane.

Bussi rentimise soovi korral palume ühendust võtta kooli kantseleiga telefonil 469 4391, 56 471 544 või aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Ruumide rent

Otsid kohta seminari, koolituse või piduliku sündmuse jaoks? Või soovid pidada töökoosolekuid väljaspool tavapärast keskkonda?

Alates 2016. a juunikuust on selleks võimalik rentida ruume Suuremõisa lossis.

Tutvu hinnakirjaga ja võta meiega julgesti ühendust. Uuri lisaks ka majutusvõimalusi meie õpilaskodus.

Kontakt:  Ingrid Saarnak, Suuremõisa lossi administraator

Klassiruumid / Seminariruumid koos internetiühenduse ja esitlusseadmetega kuni 20 inimesele

Arvutiklass 16 kohaline

Saalid sündmuste korraldamiseks

Kohvik

Toitlustus

Suuremõisa lossi kohvikutiivas on avatud restoran Padakonn

Kohvik on avatud E 11.00-15.00, T-R 8.30-16.00, L 11.00-17.00

Lisainfo toitlustusteenuse tellimise kohta tel 507 4665 ja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Majutus külalistele

Hiiumaa Ametikooli õppijate ning külaliste käsutuses on kõigi mugavustega 2013. aastal renoveeritud õpilaskodu aadressil Uus 2, Suuremõisa küla. Suuremõisa loss, Pühalepa kirik, kauplus ning bussipeatus jäävad jalutustee kaugusele.

Õpilaskodus on võimalik ööbida nii kahe- kui ühekohalistes tubades, lisaks tavatubadele on eraldi võimalused liikumisraskustega õpilastele.

Toad asuvad ühes korteris, täisvarustuses köök ning WC ja duširuum on kahe toa ühiskasutuses. Lisaks on kaks tuba omaette miniköögi ja WC-ga.

Keldrikorrusel asuvad avarad ruumid vaba aja veetmiseks, seminaride või koosolekute läbiviimiseks. Hoones on tasuta WIFI võrk.

Õpilaskodu keldrikorrusel asub saun, on võimalik kasutada pesumasinat ja -kuivatit. Sauna ja pesumasina kasutamise eest tuleb eraldi tasuda.

Info ja broneerimine:

Juhataja Halje Palli