Täienduskoolitus

Raamatupidaja, tase 5

Tase 5, esmaõpe - kutseõpe keskhariduse baasil, õppeaeg 2 aastat.

Õppetöö toimub kord kuus 3-4 päevaste sessioonidena ja e-õppena. Õppetööle lisandub ettevõttepraktika.

Valmistame ette töötaja, kes väärtustab oma kutseala, mõistab majandusarvestuse põhiprintsiipe ja on valmis meeskonnatööks nii väikese- ja keskmise suurusega ettevõtetes kui lühiajalistes projektimeeskondades. Raamatupidaja tegeleb järgmiste majandusarvestuse valdkondadega - põhiliselt finantsarvestusega, kuid ka finantsaruannete analüüsiga, maksuarvestusega, kulu- ja eelarvestusega. Raamatupidajad leiavad erialast tööd nii äri-, avalikus- kui mittetulundussektoris.

Õppeperioodi vältel läbitakse järgmised õppekava moodulid:

Põhiõpingute moodulid:

• karjääri planeerimine ja ettevõtlus
  • ettevõtluskeskkond ja ettevõtte rahandus
  • finantsarvestus
  • maksuarvestus
  • juhtimisarvestus

Valikõpingute moodulid:

• organisatsioonikäitumine
  • uurimistöö alused
  • erialane inglise keel B1 tasemel
  • erialane saksa keel B1 tasemel
  • erialane vene keel B1 tasemel
  • personalitöö ja –arvestus
  • projektijuhtimine

Põhjaliku ja täpse ülevaate kõikide moodulite alateemadest ja õppetöö korraldusest annab raamatupidamise eriala õppekava rakenduskava.

Lõpetamisel saab õpilane:

Eriala õpilastele kehtivad ettenähtud õppetoetused  ja erinevad soodustused. Koolil on mugav ja soodne õpilaskodu, tunde annavad professionaalsed erialaõpetajad.

Kooli astumiseks tuleb esitada:

• avaldus
  • isikut tõendav dokument
  • keskharidust tõendav dokument
  • 2 fotot
Hiiumaa Ametikool | rg-kood: 70002549 | Lossi 1, Suuremõisa, Hiiumaa 92302 | Telefon: 469 4391, 56 471 544 | E-post: hiiumaa.ametikool@hak.edu.ee