Täienduskoolitus

Alustava ettevõtja baaskursus

 

Aeg: 14.-17.11; 28.11-01.12; 12.-15.12.2017

Koht: Hiiumaa Ametikool, Suuremõisa loss, Hiiumaa ettevõtted

Koolitajad: Viktor Rõbtšenko

Koolituse maht: 96 akadeemilist tundi + iseseisev töö

Koolituse hind: tasuta

 

Hiiumaal on soodne ettevõtluskeskkond, mis esitab siiski mitmesuguseid väljakutseid. Oodatud on kõik ettevõtlusega alustamist plaanivad inimesed, kes vajavad teadmisi, oskuseid ja koostööd oma ideede ellu viimiseks. Samuti on oodatud juba tegutsevad ettevõtjad, kes tunnevad täiendusõppe vajadust. Usume, et koolitusel osalejatest tekib kogukond, kes jätkab aktiivset suhtlemist ja üksteise toetamist ka pärast koolituse lõppu.

 

Hiiumaa Ametikool on kooskõlastanud oma õppekava Töötukassaga ja seda arvestatakse ettevõtlustoetuse taotlemisel.

 

Käsitletavad teemad:

  1. Ettevõtlus kui eluviis. Enesetundmine (mina ettevõtjana).

  2. Majanduskeskkonna ülevaade. Ettevõtlusega seotud infokanalid, tugistruktuurid, regulatsioonid sh toetusmeetmed.

  3. Erinevate ettevõtlusvormide analüüs.

  4. Toode/teenus ja turundus.

  5. Äriplaani koostamine.

 

Koolituse lõpuks esitab õppija välja arendatud toote või teenuse idee ning kavandab turundus- ja müügiprotsessi, koostab ettevõtlusega alustamise ajakava, koostab äriplaani, lähtudes ettevõtluskeskkonnast ja äriideest.

 

Vt koolituse ÕPPEKAVA

 

Viktor Rõbtšenko on Hiiumaa Ametikooli väikeettevõtluse erialade põhiõpetaja, pikaagse töökogemusega ettevõtluskonsultant ning riskianalüüside koostaja. Rõbtšenko kliendid on nii väikeettevõtjad kui keskmise suurusega ettevõtted - käsitöölistest plastitööstusteni. Seetõttu tunneb ta hästi töökeskkonnale esitatavaid nõudeid väga eriilmelistes keskkondades.

 

Koolitusgrupp on kompleteeritud!

 

Lisainfo telefonil 5690 7746 või aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

 

Hiiumaa Ametikool | rg-kood: 70002549 | Lossi 1, Suuremõisa, Hiiumaa 92302 | Telefon: 469 4391, 56 471 544 | E-post: hiiumaa.ametikool@hak.edu.ee
Download Joomla Templates