Ehitustööde algus Hiiu-Suuremõisa lossis

Barokkajastu pärli, riikliku ehitusmälestise, Hiiu-Suuremõisa mõisa peahoone restaureerimisel algasid ehitustööd, millega parandatakse lossi siseruume. Ehitustööd plaanitakse lõpetada 2015. aasta juuni lõpuks.

Loe edasi: Ehitustööde algus Hiiu-Suuremõisa lossis

Ehitustööde leping sõlmitud

Hiiumaa Ametikooli (HAK) ja AS EBC Ehitus vahel allkirjastati 28.augustil 2014 leping Suuremõisa mõisa peahoone osaliseks restaureerimiseks. Leping sõlmiti AS Riigi Kinnisvara poolt läbiviidud riigihanke „Suuremõisa mõisa peahoone osalised restaureerimistööd” tulemusena.

Loe edasi: Ehitustööde leping sõlmitud

Teade restaureerimistööde järelevalve hanke kohta

Hiiumaa Ametikool viib alates 07.07.2014 läbi lihthanke, et sõlmida hankeleping Suuremõisa mõisa peahoone osalisel restaureerimisel muinsuskaitselise ja omanikujärelevalve teostamiseks.

Loe edasi: Teade restaureerimistööde järelevalve hanke kohta

Restaureerimistööde järelevalve leping sõlmitud

Hiiumaa Ametikooli ja OÜ Keskkonnaprojekt vahel sõlmiti 5.augustil 2014 käsundusleping  Suuremõisa mõisa peahoone osalisel restaureerimisel muinsuskaitselise ja omanikujärelevalve teostamiseks.

Loe edasi: Restaureerimistööde järelevalve leping sõlmitud

Teade ehitushanke kohta

Hiiumaa Ametikool viib alates 05.06.2014 läbi avatud hankemenetlusega riigihanke, et sõlmida
hankeleping Suuremõisa mõisa peahoone osaliseks restaureerimiseks.

Loe edasi: Teade ehitushanke kohta